Bizim Hikaye Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahallede Hapishane Nerede?

Sevilerek izlenen ve fox tv ekranlarında geçtiğimiz sezon reytingleri altüst eden Bizim Hikaye yeni sezona bomba gibi hazırlandı. Yeni oyuncuların katılımı ile renklenen ve yeni sezon fragmanı bu akşam yayınlanan Bizim Hikaye Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Filizin kaldığı Hapishane Nerede? gerçekte böyle bir yer var mı? gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Bizim Hikaye Yeni 2. Sezonda Nerede çekildiğini Filizin kaldığı hapishanenin nerede olduğunu gerçekte öyle bir yer var mı yoksa dizi için özel olarak mı kuruldu diye merak edenler ile Bizim Hikaye Yeni Sezonda Nerede hangi mahallede çekildiğini soranlara yanıt verelim ve meraklarını giderelim istedik..

Bizim Hikaye dizisi yeni sezon hangi evde konakta çekiliyor merak edenler için Beykoz yakınlarında bir ev kiralandı. Fikrinin Süper baba olarak çekimlere katıldığı Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda hangi evde konakta çekildi diyenlere merak edenlere yazalım istedik. Süper baba Fikri bakalım Yeni Sezonda Bizim Hikayedeki evi nasıl aldı neler yapacak bu evde merak konusu oldu..

Bizim Hikaye dizisi yeni sezon hangi evde konakta çekiliyor

Bizim Hikaye dizisi Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahallede Hapishane Nerede?

Bizim Hikaye Yeni Sezonda çekildiği mahalle

Başrollerinde Filiz (Hazal Kaya) Barış (Burak Deniz) Fikri (Reha Özcan) Rahmet (Yağız Can Konyalı) Hikmet (Nejat Uygur) Kiraz (Zeynep Selimoğlu) Fikret (Alp Akar) İsmet (Ömer Sevgi) gibi oyuncuların yer aldığı Bizim Hikaye Yeni Sezonda da İstanbul’da çekimlerine devam ediyor. İstanbul’un Sarıyer Semtinde çekimlerin devam ettiğini yeni 2. sezonda da mahalle çekimlerinin Emirgan Mahallesi’nin çeşitli sokaklarında devam ettiğini hemen belirtelim..

Dizi geçtiğimiz sezon oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olduğu için 2. sezonda da kaldığı yerden yine aynı gününde yani perşembe akşamları yayınlanmaya devam edecek. Bu sezon Bizim hikaye dizisine yeni oyuncularda dahil oldu.. Uzun yıllardır beni Affet isimli günlük dizide olan Murat Danacı Filizi hapishaneden kurtaracak olan Avukat olarak diziye dahil oldu yeni sezonda.

İşte Bizim Hikaye dizisindeki hapishane sahneleri de bu Avukat ile Filiz ve kardeşleri arasındaki görüşmeler sırasında çekildi. Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda yine aynı mekanda Emirgan Mahallesinde oluşturulmuş Hapishane platosunda kısa süreli çekimler yapacak.

Bizim Hikaye dizisi Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor hangi mahalle

Murat Danacı Filizin Avukatı rolü ile Yeni sezonda bizim hikaye dizisine renk katarken bir diğer oyuncu da Filiz hapishaneye girince koğuşta karşılaşıp ona yardım edecek olan Sahra Şaş oldu. Bu arada yeni oyuncuları ve dizimizin son gelişmeleri için buraya Tıklayın >> Bizim Hikaye Yeni Sezon Oyuncuları

Bizim Hikaye Yeni Sezonda Nerede Hangi Mahallede Çekiliyor ?

Bizim Hikaye dizisinin 2. Yeni Sezonda da İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde çekim yaptığını isteyenlerin sete gidip oyuncuların boş zamanlarında onlarla tanışma fırsatı bulabileceklerini hemen yazalım.  Bizim Hikayenin yeni 2. sezon çekimlerine Sarıyer Semtinde ekibin devam ettiğini Bizim Hikaye yeni 2. sezonda da mahalle çekimlerinin büyük kısmının Emirgan Mahallesi’nde yapıldığını bir kez daha yazalım buraya..

Bizim Hikaye Yeni 2. Sezon Nerede Çekim yapılıyor set neresi

Bizim Hikaye Yeni Sezon ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı ve izleyicinin beğenisine sunuldu. Ancak Barış karakterinin fragmanda görünmemesi diziden çıkmış olabileceğini akla getirse de hemen söyleyelim ki Barış devam ediyor Yeni sezonda da Bizim Hikaye dizisinde.. İşte Bizim Hikaye Yeni Sezon Tanıtım fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahallede Hapishane Nerede? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018