Bizim Hikaye Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Okulu (Hikmet’in Arkadaşı)

Bizim Hikaye Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Okulu (Hikmet’in Arkadaşı) Bizim Hikaye dizisi yeni sezonunda katılan oyuncu Miray Akay. Miray Akay yeni sezonda Bizim Hikaye dizisinde Hikmet’in sevgilisi olarak katıldı. Hem sevgilisi hem de hamile. Hikmet ne ara başkasıyla tanıştı onu hamile bıraktı bu durumlar şimdilik sır!

Bizim Hikaye dizisine katılan Zeynep karakteri hamile ve henüz 18 yaşında bile değil. Bu yüzden Hikmet onu Barış’ın evine saklıyor 18 yaşını doldurduğundan nikah kıyarız diyor. Ama Zeynep’in ailesi yok mu Zeynep’i aramıyorlar mı? Bu soruları cevaplayalım birlikte…

Bizim Hikaye dizisi yeni sezonuna katılan Zeynep aslında hamile değil! Hikmet’i kandırıyor! Zeynep muhtemelen evden kaçıyor ve bu konuda Hikmet’i kullanıyor. Ama neden? Hikmetten ne istiyor? Zeynep’in hayatı ile ilgili bilinmeyenler gelecek bölümlerde açığa çıkacaktır.

Bizim Hikaye dizisi yeni sezonuna katılan Zeynep karakterini canlandıran Miray Akay Kimdir? Miray Akay daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Miray Akay 2000 yılında Ukrayna’da dünyaya geldi. Gerçek adı da Myroslava Kosteva Akay. Annesi babasıyla Ukraynada tanıştı sonrasında Miray Akay 3 yaşındayken İstanbula taşındılar. Lise eğitimine devam etmektedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde eğitimi devam ediyor. 18 yaşında olan güzel oyuncu genç yaşına rağmen tecrübeli. Çünkü çocukluğundan beri onu ekranlarda izledik.

3 yaşından beri reklam filmlerinde rol alan Miray Akay bir çok dizi ve filmlerde rol almıştır. Miray Akay oyunculuğu ile ödüller de almıştır. Miray Akayın rol aldığı diziler ve filmler; 2010 yılında Bitmeyen Şarkı ve Türk Malı dizilerinde rol aldı. 2012 Çıplak Gerçek ve Eve Dönüş Sarıkamış 1915 filminde rol aldı. 20 dakika dizisinde rolü ile tanındı. 2013 yılında Balık, Halam Geldi ve Kelebeğin Rüyası filmlerinde oynadı. Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim dizilerinde rol aldı.

Başarılı oyuncunun yeni dizisi de Bizim Hikaye. Bizim Hikaye yeni sezonunda katılan Miray Akay nasıl bir karakter? Kimden kaçıyor ve neden Hikmet’i hamileyim diyerek kandırıyor neler olacak? Miray Akay’ın canlandırdığı Zeynep karakteri kimdir bilgilerini paylaştık. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018