Bizim Semtin Çocukları Oyuncuları, Film Nerede Çekiliyor?

Bizim Semtin Çocukları Oyuncuları, Film Nerede Çekiliyor? Bizim Semtin Çocukları yakında ekranlardaki yerini alacak. Bizim Semtin Çocukları filmi nerede çekiliyor? Bizim Semtin Çocukları bilgileri oyuncuları, Bizim Semtin Çocukları dizisi tüm bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Çekimleri Fethiye’de başlayan Bizim Semtin Çocukları filminde Ümit Kantarcılar baş rolü Gizem Karaca ile paylaşıyor.

Bizim Semtin Çocukları filmi başrol oyuncuları belli oldu. Bizim Semtin Çocukları filmi başrol oyuncuları Gizem Karaca ve Ümit Kantarcılar oldu. Gizem Karaca ve Ümit Kantarcılar’ın başrol oynadığı Bizim Semtin Çocukları filminin çekimleri de Fethiye de başladı.

Bizim Semtin Çocukları filmi oyuncuları için henüz arayışlar devam ediyor. Oyuncu kadrosu henüz netleşmedi ancak başrol oyuncuları netleşince hazırlıklar devam ediyor. Bizim Semtin Çocukları filminde oyuncu kadrosunda bulunan Gizem Karaca ve Ümit Kantarcılar Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte filmden ilk kare:

Bizim Semtin Çocukları filmi oyuncuları

Bizim Semtin Çocukları filmi nerede çekiliyor?

Bizim Semtin Çocukları filminin başrolleri Gizem Karaca ve Ümit Kantarcılar Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Bizim Semtin Çocukları dizisi çekimleri Fethiye de başladı. Bizim Semtin Çocukları filminin başrollerini Gizem Karaca ve Ümit Kantarcılar paylaşıyor. bizim Semtin Çocukları filminin Muğla’nın Fethiye ilçesinde başladığını Daha sonra da İstanbul’da devam edeceğini öğrenmiş bulunmaktayız.

Doğal güzellikleri ile ülkemizin en gözde tatil merkezlerinden birisi olan Muğla’nın Fethiye ilçesinde çekimlerine başlanan bizim Semtin Çocukları filmi turistik mekanların yanı sıra doğal güzelliklerinde ön plana çıktığı bir film olacak. Bir kısmı Fethiye’de çekilen bizim Semtin Çocukları filminin nerede çekildiği oldukça merak ediliyordu.
Peki bizim Semtin Çocukları filminin nerede çekildiğini mekanlar olduğunu sizlere duyurduk, bizim Semtin Çocukları filmi başrol oyuncuları Gizem Karaca ve Ümit Kantarcılar hakkında kısa bilgiler verelim. Bizim Semtin Çocukları dizisi çekimleri Fethiye de başladı.

Gizem Karaca Bizim Semtin Çocukları filmi

Bizim Semtin Çocukları filminin oyuncu kadrosu:

Gizem Karaca 9 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur babası Selanik’te annesi ise Arnavut olan Gizem Karaca 7 yaşındayken Amerika’ya gelir. Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen Gizem Karaca İstanbul’a döndükten 010 tarihinde İstanbul Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmış ancak 2011’de Uğurkan erez’in Ajansı onu güzellik yarışmasına dahil etmiş ve Gizem Karaca’nın hayatı değişmeye başlamıştır.

Benim Hala Umudum Var isimli dizide Şükrü Özyıldız ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Gizem Karaca 2011 Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olmuştur Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrol oynayan Gizem Karaca Güzel Köylü dizisi ile oyunculukta Zirve yapmıştır Muhteşem Yüzyıl dizisinde De 4 bölüm oynayan Gizem Karaca Emir’in Yolu adlı dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte başrol oynamıştır. Gizem Karaca Ümit Kantarcılar ile birlikte bizim Sen balıkları isimli filmde bir araya gelmiştir.

Bizim Semtin Çocukları ümit kantarcılar

Ümit İbrahim Kantarcılar 10 Ekim 1987 tarihinde Antalya’da doğmuştur tiyatroya Okul yıllarında başlayan Ümit Kantarcılar Antalya Belediye tiyatrosunda oyunlarda görev almıştır daha sonra 1005 yılında Müjdat Gezen konservatuarına girmiş Ali Poyrazoğlu tiyatrosunda oyunculuk yapmış ve 2014 yılında Gamze Topuz ile evlenmiştir. is Yedili adlı dizide Ceyhun karakterini canlandıran İbrahim Kantarcılar Kızlar ve Anneleri adlı yarışma programında uzun süre sürmüştür. Gizem Karaca ile birlikte bizim Semtin Çocukları isimli filmde bir araya gelmişlerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2018