Blu Tv Pavyon Dizisi Nasıl İzlenir ? Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

İnternet dizilerinin rağbet gördüğü son yıllarda bir çok ski ve yeni proje internet kanalları aracılığı ile verilmeye başlandı. Peki beş bölümlük mini dizi olan Pavyon dizisi nasıl izlenir yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor ? Bir çok kullanıcı hangi kanalda diye merak ediyor ancak sadece internette yayınlanacak.

Blu Tv Pavyon Dizisi Nasıl İzlenir Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor

Blu Tv Pavyon Dizisi Nasıl İzlenir

Blutv.com.tr adresi üzerinden üye olmanız gerekmektedir. Bunun için ise aylık 40-50 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekecek. Akabinde Blu Tv üzerinde yayınlanan Pavyon dizisi dahil bir çok diziyi reklamsız izleyebiliyorsunuz. Avlu ve Behzat Ç gibi tv projelerinden internet dizisi olan birçok diziyi takip edebilirsiniz.

Blu Tv Pavyon Dizisi Nasıl İzlenir

Pavyon Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Pavyon dizisi yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor belli değil. Henüz çekimleri başlamayan dizinin bilgisini şuan için veremiyoruz ancak detayları belli olmaya başladıktan sonra haberin ilk vereni olarak dizihaberi.tv sizlere en doğru bilgiyi en hızlı şekilde iletecektir. İlk bölüm fragmanı yayınlanan Pavyon belgeselini konumuzun sonunda bulabilirsiniz. Dizinin gelecek bölüm hakkındaki bilgileri ve senaryosunda olanlar sitemizde yayınlanacaktır. Pavyon dizisinin konusu nedir derseniz ülkemizdeki gece eğlencelerini anlatmaktadır. Genç ve güzel kızlarla bir gece sadece masada oturmak için gecede harcanan tomar tomar paraların anlatıldığı dolandırıcılığın çok başka bir formüldeki boyutu olan pavyon dizisi yeni bölümü hangi gün yayınlandığını sizlere konumuzu güncelleyerek ileteceğiz. Pavyon dizisi nereden nasıl izlenir diye boşuna aramayın tek çar Blu Tv’ye kayıt olmaktır.

Pavyon Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2019