Boğaziçi Rapsodisi Oyuncuları Konusu Kanalı Bilgileri

Boğaziçi Rapsodisi Oyuncuları Konusu Kanalı Bilgileri… Boğaziçi Rapsodisi dizisi yakında ekranlarda yer alacak. Dizinin yapımcısı Özlem Durak. Dizinin senaryosu tamamlandı. Ancak oyuncu çalışmaları hala sürüyor. Kısa zamanda oyuncu ve cast çalışmalarının da tamamlanıp sete çıkılması bekleniyor.

Boğaziçi Rapsodisi dizisinin yazar Ahmet Ümit’in Beyoğlu Rapsodisi kitabından esinleneceği düşünülüyor. Boğaziçi Rapsodisi dizisinin kanalıda şuan belli olmadı. Boğaziçi Rapsodisi dizisi ile ilgili haberleri netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

Boğaziçi Rapsodisi dizisinin konusu gereği beğenileceği düşünülüyor. Küçük bir çocukken yetim kalan biri. Sonrasında İstanbulda yaşayan zengin bir akrabasının evine geliyor. Ve bundan sonra hayatını burada sürdürmeye devam edecek. Bu evde hayatının aşkını buluyor ve tutkulu bir aşk sürüyorlar.

Boğaziçi Rapsodisi dizisi bilgileri gelmeye devam ettikçe konumuz da güncellenecektir. Boğaziçi Rapsodisi dizisi için sizce başrol kimler olmalı? Başrol dizinin tutmasında çok önemli çünkü. Boğaziçi Rapsodisi Oyuncuları konumuzda..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.