Bohemian Rhapsody Tv’de İlk Hangi Kanalda Ne Zaman

Dünyayı kasıp kavuran Bohemian Rhapsody tv’de ilk hangi kanalda ne zaman yayınlanacak ? Sinemalarda izleme fırsatı bulamadı iseniz muhteşem oyuncuları ve konusu ile filmin yayınlanacağı kanal belli oldu.

Bohemian Rhapsody Tv'de İlk Hangi Kanalda Ne Zaman

Bohemian Rhapsody Hangi Kanalda ?

Filmin yayınlanacağı kanal belli oldu. Hollywood’tan filmi sipariş eden medya grubu Kanal D oldu. D Smart üzerinde yayınlayacağı filmin henüz günü ve saati belli değil. Yayın yönetmeni filmin ellerine ulaşmasını ve ön incelemenin tamamlanmasını bekleyecek ardından yayınlanacağı günü açıklayacak.

Bohemian Rhapsody Hangi Kanalda

Bohemian Rhapsody Konusu Nedir ?

Dram, biyografi ve müzikal kategoride olan filmin konusu müzik sanatçılarının yaptıkları işler ile başarılarını gösteriyor. Yükselişlerini anlatan filmde ana tema dünyaca ünlü müzik grubu Queen üzerine Anthony McCarten tarafından yazılmıştır. Oyuncuları arasında baş rolde Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee gibi Hollywood yıldızları oynamaktadır.

Bohemian Rhapsody Konusu Nedir

Bohemian Rhapsody konusu nedir tv de ilk kez hangi kanalda ne zaman hangi gün yayınlanacak gibi konuları yazımızda bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü müzikal filmi daha önceden izledi iseniz yorumlar kısmından bize düşüncelerinizi iletin.

Bohemian Rhapsody konusu nedir tv de ilk kez hangi kanalda ne zaman hangi gün yayınlanacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2019