Boksun Yıldızları Neden Tutmadı izlenmedi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi?

Acun Ilıcalının çok iyi reyting bekliyorum dediği ve Beyaz Show da oldukça övdüğü yeni programı Boksun yıldızları reytinglerde hüsrana uğradı. Diğer yapımlarındaki başarısının üst seviyede olmasına rağmen Boks herkese hitap etmediği için reytingleri oldukça düşük çıkmış görünüyor. Bizde detaylarını ve aldığı reyting oranlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Boksun Yıldızları Neden Tutmadı izlenmedi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi? Öncelikle Tv8 Boksun Yıldızları programının izlenme oranlarına reytinglerine bir göz atalım. Boksun Yıldızları 27 Ekim cuma günü ilk bölümü ile reytinglerde ancak 26. olabildi. Aldığı 2.23 reyting ile gün sonunda 26. olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.

Peki Tv8 Boksun Yıldızları Neden tutmadı niçin izlenmedi? Bizce bunun iki açık sebebi var. Birincisi boks bir çok kişinin ilgisini çekmeyen bir alan. Yani 100 kişiyi tv karşısına koysanız ancak 2 kişi izler boks maçını. Haliyle şunu söylemek yanlış olmasa gerek. Türkiyede futbol tutar ama boks tutmaz, at yarışı tutar ama boks tutmaz, yani Acul Ilıcalı bence yanlış program seçimi yaptı, izleyici kitlesi çok düşük olan bir alan çünkü.

Boksun Yıldızları Erken Final mi Yapacak Bitecek mi? Elbette bir çok dizi ile aynı günde ekrana gelmek kolay iş değil. Arka Sokaklar Aşk ve MAvi İstanbullu Gelin Şevkat Yerimdar ve Payitaht Abdülhamit gibi önemli dizilerin olduğu bir günde reyting almak gerçekten zor bir iş. Tv8 Boksun Yıldızlarıda bu yüzden izlenmedi ama kısa sürede biter mi erkenden finale gidermi bilmiyoruz Acun Ilıcalının ileriki haftaları görmesi gerekebilir. Hemen bitmese de çok uzun süreceğini tahmin etmiyorum.

Tv8 de ekrana başlayan Aşkı Roman ve Gençlik Başımda duman gibi dizilerde az reyting aldıkları için erkenden kanaldan çıkarılmışlar ve internet üzerinden yayına devam etmeye başlamışlardı. Belki Boksun Yıldızları da youtubeden internet üzerinden yayınlanacaktır.

Lütfen sizlerde Tv8 Boksun Yıldızları Erken Final mi Yapacak yoksa devam mı edecek konumuza yorum ve görüşlerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Sizce devam edermi yoksa erkenden bitirilir mi Boksun Yıldızları? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Boksun Yıldızları Neden Tutmadı izlenmedi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi? (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017