Börü Dizisi Başlarken Çalan Jenerik Müziği Sözleri Kim Söylüyor?

Star tv de yep yeni bir dizi başlıyor. Börü Dizisi Başlarken Çalan Jenerik Müziği Sözleri Kim Söylüyor? sorusuna cevap vermeye çalışacağız. 28 Şubat çarşamba günü Park TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor Börü dizisi ilk bölümü ile 28 Şubat’ta izleyicileriyle buluşacak.

Börü  dizisinin başında çalan çok farklı bir jenerik müziği var bu müziği merak edenler sözlerini ve bu şarkıyı seslendiren sanatçı merak edenler için açmış bulunuyoruz. Börü dizisinin başında çalan jenerik müziği fon müziği veya şarkısı olarak aratılan şarkıyı  seslendiren kimdir, şarkının adı nedir kim seslendiriyor kim söylüyor gibi merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Star tv Börü Dizisi Başlarken Çalan Jenerik Müziği Sözleri Kim Söylüyor?

Börü Dizisi Başlarken Çalan Jenerik Müziği: Seri Yaratıcısı Alper Çağlar’ın öz kuzeni olan Tolga Akdoğan’ın grubu ADAMLAR’ın “Yanmış İçinden” parçası ile her bölüm açılacak olan BÖRÜ jeneriği, sadece kahramanlıkları değil, o kahramanların gerçek acılarını, görevleri uğruna bitmeyen mücadelelerini ve vatan aşkı ile bezeli efkarlarını biraz olsun halkımızla buluşturmaya geliyor. BÖRÜ, 28 Şubat Çarşamba, Star’da! İşte Börü Dizisi Başlarken Çalan Jenerik Müziğin Sözleri: ADAMLAR “Yanmış İçinden

Akar zaman, yakar zaman
Kirli temiz eksik tamam
Yuvarlanıp yokuşlardan
Duraklarda duruyorum

Duyduğumu bağırmadan
Fazlasına sarılmadan
Gece gündüz arasında
Mekikleri dokuyorum

Yanmış içinden
Söylenmez, dile gelmez
Kuyunun dibinde
Çalar eski bir şarkı
Yanmış içinden
Merhemi yok, bulunmaz
Gizden gölgeden
Yürür yarası saklı

Elimdeki kartlar bunlar
Aynada gördüğüm kafam
Başka kafamdaki adamdan
Olsun, devam ediyorum

Börü Jenerik Müziği Adamlar Yanmış İçinden

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.