Börü Dizisi Fetullah’ın itleri sizi hedef alacak çıkışıyla çok konuşulacak

Star tv sonbaharda yayınlayacağı 6 bölümden oluşan aksiyon dizisi için çok iddialı bir giriş yaparak 15 temmuz günü ilk fragmanını yayınladı. Özel bir günde yayınlanan fragman ile dikkat çeken Börü Dizisi Fetullah’ın itleri sizi hedef alacak çıkışıyla çok konuşulacak gibi görünüyor.

Olayı kısaca özetlemek gerekirse Börü olarak adlandırılan ve Kasım ayında Star tv de ekrana gelmesi planlanan dizinin Fethullah Gülen ve darbe girişiminde bulunan ekibine bir gönderme niteliği taşıyan Börü dizisi oldukça kaliteli bir yapım ekibinin elinde özenle çıkacak.

Dağ 2 filminin yapımcılarından gelen Börü Dizisi ilk fragmanı ile 15 temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde çok sert bir mesaj göndererek Fetullah’ın itleri tabirini tercih etti fragmanında. Daha önce müziği de çıkan Börü dizisi oldukça iddialı bir dizi olacak gibi görünüyor. Fethullah’ın itleri sizi hedef alacak sözleri ile cemaatin hainlik yapan darbe yapmaya kalkan üyelerine sert ifadelerde bulunuluyor.

Bizce dizi bu sert sözleri ve ondan da öncesi kaliteli çekim tarzı dağ 2 filminde hepimizin aklında kalan o sinemayı büyüleyen tarzı ile oldukça iyi izlenme oranların ulaşmıştır. Dağ 2 filmini yapan bu dizi ile adeta kendini aşar diye merak eden herkesin izleyeceği bir dizi olmasını bekliyorum börü dizisinin..

Lütfen sizlerde Börü dizisi hakkında fragmanı nasıl bulduğunuzu ve Fetullah’ın itleri sizi hedef alacak sözleri ile neyi kastetmiş olduklarını aşağı yazabilir bu yazıyı okuyan diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.