Börü Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Özeti ve Fragmanı

Star tv ekranlarında Söz dizisinin tutmasının ardından ikinci bir asker polis dizisi hazırlığı başladı. Kod adı Börü olan yeni Dizinin Konusu Nedir Oyuncuları Özeti ve Fragmanı hakkında sizlere buradan kısa bilgiler paylaşacağız. Öncelikle Börü ne demek oradan başlayalım isterseniz: Börü yiğit kahraman cesur insanlara verilen isimdir.

Türk milletinin türlü sınavlardan geçtiği şu yıllarda bir taraftan içten saldıran hainler, diğer yandan Amerikanın saldığı üzerimize çöreklenmiş beslemeler derken oldukça zor günler geçiren ülkemiz sınavları bir bir atlatırken televizyon kanalları da bu destansı zamanları tv ekranlarına yansıtmaya çalışıyor.

Börü Dizisinin Konusu Nedir. Börü dizi Oyuncuları Özeti ve Fragmanı: Dağ filmini izleyenler bilir, özellikle 2. dağ filmi çok ses getirmişti. İşte o yapımcıdan geldi Börü filmiyle ilgili açıklama. Filmi başarılı olan yapım şirketi kolları sıvayıp dizi sektörüne de el atmak ve başarısını dizi çekimlerinde de göstermek için Börü isimli diziyi çekmeye karar vermişler.

Alper Çağların yapımcılığındaki dağ 2 nin rekor denebilecek bir ölçüde beğenilmesi Çağlar Arts prodiksiyonu harekete geçirdi ve dizi için ilk adımı attı. Börü dizisi Star Tv’de izleyici ile buluşacak. Dizinin tarihi kesin olmamakla birlikte fragmanda 2017 sonbahardan bahsedildiğine göre Eylül veya ekim ayında Börü başlayacak demektir.

Börü dizisi 2017-2018 yeni sezonunda star tv de ekrana gelecek. Amerikan tarzı hızlı bir aksiyon dizisi olacak ve tasarlanan dizi süresi 60 dakikayı geçmeyecek. Polis Özel harekatı odak noktasına alacak olan ve fetö yapılanmasına da göndermede bulunacak olan yapım oldukça kaliteli ve 2-3 saat süren dizilere göre seviyesi oldukça yüksek olacak.

Börü Dizisi Oyuncuları Dağ 2 filminden bazı oyuncuların öncülüğünde kurulacak ve diğer tüm oyuncular temmuz ayında kesinleşmiş olacak. Börü Dizisi Konusu Özel hareket dairesi polisleri olacak. Börü Dizisi özeti tüyolarını da ilerde belli oldukça ekleyeceğiz bu sayfaya. Börü Dizisinin kısa tanıtım fragmanı ve müziği de burada sizlerle olacak.

Börü Dizisi Fragmanı ve Müziği: Lütfen sizde dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

https://www.youtube.com/watch?v=hbA-CfVXkk0&t=54s

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.