Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Börü Dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi tutuldu mu işte yorumlarınız..

Star TV’de 28 şubat 2018 çarşamba günü yayınlanmaya başlayan Börü dizisinin reytingleri nasıl izlenir mi tutulur mu diye merak edenler var. Bizde Börü dizisi tutuldu mu izlendi mi reyting oranları nasıl Star TV yeni dizisi ile yüzü gülecek mi gibi sorulara samimi yanıtlar vermeye çalışacağız. Ama öncelikle Börü dizisinin çok zorlu bir günde yayın hayatına başladığını söylememiz gerekir.

28 Şubat çarşamba günü reytingleri Börü dizisi için oldukça önem arzediyor. Çünkü yayınlanacağı ilk gün olduğu için aynı zamanda Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileriyle mücadele etmesi gerektiğinden dolayı Börü dizisi için reytingin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda Kanal D’de ekrana gelen Meryem dizisi ve Kızlarım için dizileri bugün (28 Şubat) final yapıyor.

Final bölümleri olduğu için son bölümleri merak edilecek olan Meryem ve kızlarım için dizileri Kanal D’nin dizilerinin yaprak dökümünü gösterirken bu dizilerin final bölümleri merak edilmesi sonrasında Börü dizisinin çok fazla izlenmeyeceği Diriliş ve sen anlat Karadeniz’in gölgesinde kalacağı söyleniyor.

28 Şubat’ta Börü dizisinin alacağı reyting oranları merak edilirken dizinin tutulup tutmayacağı senaryosunun ve oyuncularının durumları nasıl olacak, zaten kısa olan dizinin bölüm sayısı kısaltır mı yoksa İnsanlar bir beklenti İçine girmeden diziyi izler mi şimdilik bilinmiyor ancak bilinen bir şey var ki Börü oldukça zor bir günde reyting almaya çalışacak.

Sen anlat Karadeniz’in rekorlar kırdığı Diriliş Ertuğrul’un reytingleri düşürmediği ve kızlarım için ile Meryem dizilerinin final yaptı bir günde aynı zamanda Show TV’nin yayınladığı son Türk filmlerinin gölgesinde kalır mı Börü dizisi izlenir mi sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Resmi reyting oranları yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız ve Börü dizisinin tutup tutmadığını reyting alıp almadığını AB ve Total oranlarını sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Sizlerin de Börü dizisi hakkında yorumlarını bekliyoruz.

Dizinin İlk Bölümünden Sonra: Resmen Şok oldum. Yıllardır fragmanı dönen Börüyü açıkça söyleyim beğenmedim. Beni içine çekemedi, izlerken sıkıldım bunaldım sonunda kanal değiştirdim. Bilmiyorum benim gibi düşünen var mı acaba…

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
8 Yorumlar

8 Comments

 1. Kaan

  5 Nisan 2018 at 09:51

  muhteşem bir dizi hele son bölümü harikaydı

 2. Harun

  14 Mart 2018 at 21:23

  Tam anlamıyla mükemmel bir dizi börü, izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.kaçırmayın
  Çünkü sadece 7 bölümden oluşacak. inşallah devamı gelir.

 3. Gizem

  9 Mart 2018 at 17:50

  Bana kalırsa eğer börü dizisi çok güzel 🙂

 4. Anonim

  9 Mart 2018 at 17:48

  Bence börü dizisi çok güzel güncel konuları ele alıyor , inşallah 6 haftadan daha uzun sürer.

 5. Anonim

  1 Mart 2018 at 10:34

  Güzel bir dizi muhteşem başka bi güne alsalar çok tutulur

 6. Anonim

  1 Mart 2018 at 04:06

  BIKTIK SİLAHTAN, SİLAHLAR BAŞROLDE NE BU YA

 7. Hakan

  28 Şubat 2018 at 22:23

  Börü muhteşem bir dizi

  • muhammed

   2 Nisan 2018 at 17:29

   Aslinda cumartesi olsa daha iyi olur herkes evde izleyen daha cok olur

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Dizi Haberi

To Top