Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı 15 Temmuz 2017 de, Dizi Kasım Star Tv de..

Çok konuşulacak eminiz. 15 temmuz 2016 yapılmak istenen darbe girişimine hiç bu kadar ağır cevap verilmemişti. Söz ve İsimsizler gibi dizilerde vurgular yapılmış ancak hiç biri hedef olarak darbecileri ve büyük oyuncuları doğrudan hedef almamıştı.. İşte Börü dizisi bunu amaçlıyor..

2017-2018 Yeni sezonun iddialı star tv dizilerinden BÖRÜ’nün ilk fragmanı ne zaman yayınlanacak? merak konusu olmuştu. Öyle bir gün seçildi ki Börüyü daha iyi tanıtacak başka bir gün olamazdı. Börü Dizisi Tanıtım Fragmanı 15 Temmuz 2017 günü Star Tv de yayınlanacak..

Börü dizisinin Başrollerini Serkan Çayoğlu, Mesut Akusta, Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Can Nergis, Fırat Doğruloğlu ve Emir Benderlioğlu gibi ünlü oyuncuların paylaştığını daha önceki Börü dizisi bilgilendirmesinde sizlerle paylaşmıştık.

Börü dizisi Alper Çağlar’ın senarist/yapımcı/yönetmenliğinde yürütülüyor, izleyicileri ekrana önce 15 temmuzda fragmanla kilitlemeye hazırlanıyor! Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan ve 6 bölümden oluşması planlanan mini dizinin ilk fragmanı, 15 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanacak.

BÖRÜ dizisinin yeni sezonda Kasım ayında Star TV’de olması bekleniyor.. İşte dizimizin oyuncuları hakkında kısa bilgilendirme ve oyuncu kadromuz:

https://www.youtube.com/watch?v=CZsU1OyDRmQ

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.