Börü Tekrar Bölümleri Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak?

Börü Tekrar Bölümleri Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak?… Börü dizisinin tanıtımları yaklaşık bir yıldır ekranlarda dönüyordu. Börü dizisi duyulduğu an ilk merak edilen tabi ki isminin anlamı oluyor. Börü ne demek? Börü kelimesi Ergenekon Yazıtlarında geçer. Börü Türklere yol göstermek için gökten gelen bozkurt anlamında geçmektedir. Börü kurt yiğit cesur anlamına da gelmektedir.

Börü dizisi 28 şubat çarşamba akşamı Startv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Börü dizisi konusu;Börü dizideki Timin adı. 2014 yılında Diyarbakır’da başlıyor Börü Tim’inin öyküsü. Börü dizisi diğer dizilerden biraz farklı. Genelde asker hikayeleri anlatılan dizinin yerine bu sefer polis harekat timi anlatılıyor.

Börü Tim’nin tüm hikayeleri anlatılıyor. Kahramanlık öyküleri, vatan uğruna canlarını gözleirni kırpmadan verecek olmaları fedakarlıkları hepsi bu dizide. Kendi dertlerini görmezden gelerek sadece vatanı için çalışan kahramanların hikayesidir bu. Börü dizisi çok merak ediliyordu. Tanıtımları uzun zamanda yayınlanıyor çünkü. Bu yüzden de istenen rağbeti görecek mi merakla bekliyoruz.

Börü dizisi Çarşamba akşamları yen bölüm yayınlanıyor. Salı akşamından sonra hafta boyunca tekrar bölümleri yayınlanıyor mu? Börü dizisi Yayınlanırsa ne zaman yayınlanıyor? Sizlerle bilgileri paylaşalım; Börü dizisi tekrar bölümü perşembe akşamı 22:15 te  yayınlanacak. Ancak haftasonu da tekrar bölümlerinin gündüz kuşağında yayınlanacağını düşünüyoruz. Çünkü ilk bölümler izlenip devamı olsun die genelde tekrarları çok yayınlanıyor.

 

YORUMLAR

  1. Stardaki kizimdizisinin tekrarı ne zaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.