Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)… Bozkır dizi oyuncuları kimlerden oluşuyor: Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı.. Bozkır dizisi için hazırlıklar devam ediyor. BluTV de yayınlanacak olan Bozkır dizisi ile ilgili detaylar gelmeye başladı. BluTV de yayınlanan diziler ücretli oluyor. Bu yüzden izleyici kitlesi nasıl olacak merakla bekliyoruz. Şuan bazı diziler internet üzerinden yayınlanıyor. Seyirci tepkisi de gayet olumlu oluyor.

Blu TV bu sezon dizileri ile çok iddaalı geliyor. Masum,Sahipli,Yaşamayanlar Blu TV yeni projeleri arasında. Blu TV nin yeni sezon dizisi olan Bozkır’ın yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.Bozkır dizisi oyuncu seçimleri devam ediyor. Başrol oyuncuları seçimleri için uğraşılıyor. Erkek başrol oyunculuğu için Yiğit Özşener’e teklif götürüldü.

Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı

Yiğit Özşener henüz teklifi kabul etmedi. Bozkır dizisinde başrol oynamayı kabul ederse erkek başrol oyuncusu Yiğit Özşener olacak. Kadın başrol için arayışlar hala sürüyor. Bozkır dizisi bilgileri oyuncuları ve konusu ile ilgili açıklama henüz yapılmadı. Bozkır dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yiğit Özşener Kimdir? Bozkır dizisi erkek başrol oyuncusu olma ihtimali olan Yiğit Özşener kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

1972 İzmir doğumlu olan Yiğit Özşener Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunudur. 2000 yılında da Nil Karaibrahimgil ile Hazırkart reklamında oynadı. Ardından dizilerde rol almaya başladı. Yiğit Özşener’in rol aldığı diziler ve filmler;O Şimdi Asker, Kaybedenler Kulübü, Dedemin İnsanları, 2007 de dizilerde rol almaya başladı. Dudaktan Kalbe, Kayıp, Ezel, Aşk Tesadüfleri Sever, Son, İntikam, Yüzyıllık Mühür ve Cesur ve Güzel…

BluTV’nin yeni polisiye dizisi Bozkır’dan ilk kare yayınlandı. Blutv de ekrana gelecek ve 10 bölüm sürecek olan yapımda oldukça heyecanlı bir bekleyiş var. İlk resimler paylaşıldı ve oyuncular tanıtıldı.. Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı en çok göze çarpan oyuncular..

Yapımcılığını ARC Film’in, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstlendiği, başrollerini Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı’nın paylaştığı, 10 bölümden oluşacak olan yapım, gizemli bir hikayeyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Her katil yaşadığı yere benzer. Bozkır, yakında BluTV’de başlıyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2018