Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi) - Dizi Haberleri ve Özetleri

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)

Merak ettiğiniz Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)… Bozkır dizisi için hazırlıklar devam ediyor. BluTV de yayınlanacak olan Bozkır dizisi ile ilgili detaylar gelmeye başladı. BluTV de yayınlanan diziler ücretli oluyor. Bu yüzden izleyici kitlesi nasıl olacak merakla bekliyoruz. Şuan bazı diziler internet üzerinden yayınlanıyor. Seyirci tepkisi de gayet olumlu oluyor.

Blu TV bu sezon dizileri ile çok iddaalı geliyor. Masum,Sahipli,Yaşamayanlar Blu TV yeni projeleri arasında. Blu TV nin yeni sezon dizisi olan Bozkır’ın yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.Bozkır dizisi oyuncu seçimleri devam ediyor. Başrol oyuncuları seçimleri için uğraşılıyor. Erkek başrol oyunculuğu için Yiğit Özşener’e teklif götürüldü.

Yiğit Özşener henüz teklifi kabul etmedi. Bozkır dizisinde başrol oynamayı kabul ederse erkek başrol oyuncusu Yiğit Özşener olacak. Kadın başrol için arayışlar hala sürüyor. Bozkır dizisi bilgileri oyuncuları ve konusu ile ilgili açıklama henüz yapılmadı. Bozkır dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yiğit Özşener Kimdir? Bozkır dizisi erkek başrol oyuncusu olma ihtimali olan Yiğit Özşener kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

1972 İzmir doğumlu olan Yiğit Özşener Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunudur. 2000 yılında da Nil Karaibrahimgil ile Hazırkart reklamında oynadı. Ardından dizilerde rol almaya başladı. Yiğit Özşener’in rol aldığı diziler ve filmler;O Şimdi Asker, Kaybedenler Kulübü, Dedemin İnsanları, 2007 de dizilerde rol almaya başladı. Dudaktan Kalbe, Kayıp, Ezel, Aşk Tesadüfleri Sever, Son, İntikam, Yüzyıllık Mühür ve Cesur ve Güzel…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2018