Breaking Bad Filmi Nereden Nasıl İzlenir ? Konusu ve Oyuncuları

Dizilerden sonra filmlerde internet kanalları ile anlaşmaya başladı. Breaking Bad filmi nereden nasıl izlenir oyuncuları ve konusu nedir dizisi ile ne derece bağlantıda olacak ? Film nerede yayınlanacak izleyebilmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

Breaking Bad Filmi Nereden Nasıl İzlenir ? Konusu ve Oyuncuları

Breaking Bad Filmi Nereden Nasıl İzlenir ? Nerede Yayınlandı

İnternet kanalı ile anlaşan Breaking Bad filmi dizisini izleyenler için bir müjdeli haber niteliği taşıyor. Ancak filmin tek yayın aracının internet kanalı olması biraz canları sıktı. Ne yazık ki sinemalarda yayınlanmayacak bu filmi izlemek isterseniz Netflix abonesi olmanız gerekiyor. Şuan için kampanya dahilinde 15 TL gibi aylık rakam üzerinden anlaşmaya varabilirsiniz. Yoksa sizin halen internet kanalınız yok mu? Sezonda zamlanacak olan kanalın kampanyasını kaçırmayın.

Breaking Bad Konusu Nedir ?

Filmin konusu dizi ile paraleldir. Yine Jesse Pinkman’ın yaşadıklarına odaklanılmış biçimde yazılmış senaryonun sahibi Vince Gilligan aynı zamanda filmin yönetmenliğini yapmıştır. Filmde Bryan Cranston’un oynadığı Walter White’ın sonraki hayatı ana temayı oluşturuyor. El Camino: A Breaking Bad Movie orjinal adı ile yayın tarihi de kesinleşti.

Breaking Bad Filminin Oyuncuları Kimdir ?

Netflix filmin ayrıntılarını gizli tuttu ve bu gün itibari ile sürpriz fragmanı yayınladı. Oyuncularını ve ilk sahneleri görebileceğiniz fragmanı konumuzun sonunda bulabilirsiniz. Film içerisinde rol alan oyuncuların tam listesini net açıklamadan sonra konumuzda yayınlayacağız.

Breaking Bad Filmi Ne Zaman Yayınlanacak Netflix Tarihi

20 Ocak 2008 yılında başlayıp 29 Eylül 2013 yılına kadar devam eden muhteşem Hollywood dizisi dünyanın internet kanalı olan Netflix ile yeni film çekmek için kolları sıvadı. İlk fragmanı yayınlanan filmin yayın tarihi de belli oldu. 11 Ekim 2019 tarihinde sadece Netflix üzerinden tüm dünyada yayınlanacak.

Breaking Bad filmi ne zaman yayınlanacak nereden nasıl izlenir dizi ile bağlantısı nedir ? Filmin konusu Netflix tarihi ve oyuncuları hakkındaki özet bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve beklentilerinizi yorumlar kısmından yazmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.