Bu Kızın Öyküsünde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleri

Kanal D ekranlarında yep yeni bir program başlıyor Bu Kızın Öyküsü diye.. Aslında program ilk önce sadece Blu tv de yayınlanacaktı.Ancak o kadar ilgi gördü ki Blu TV’de yayınlanan belgesel türündeki bu yapım “Bu Kızın Öyküsü” Kanal D’de yayınlanmaya başlıyor ve bu programda birbirinden güzel jenerik fon müzikleri yer alıyor.

Sizlerden gelen istekleri de göz önünde tutarak “Bu Kızın Öyküsü” programında şarkıları müzikleri fe güzel jenerik fonları sizler için derleyip toplayıp buradan sunacağız.. Peki ne var bu kızın öykülerinde derseniz hemen kısaca bahsedelim.. Kanal D de 9 bölüm olarak yayınlanacak olan Bu Kızların programı şu; dokuz farklı genç kadının cesur kararlarını ve bu kararlar ile değişen hayatlarını konu alıyor.

Bu Kızın Öyküsü karsu şarkısı çok ilgi görecek gibi görünüyor bizde hemen aşağıya ekledik video olarak.. Her hafta Kanal D de farklı bir kızın hikayesinin anlatıldığı belgesel serisi toplamda dokuz bölüm sürüyor. Kanal D hepsini yayınlar mı bilmiyorum ama her biri birbirinden özgün 9 farklı kızın dokuz öyküsü ve bu öykülerde çalan şarkılar fon ve jenerikler oldukça güzel..

Bu Kızın Öyküsünde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleri

Bu Kızın Öyküsü Belgeselleri kendi potansiyelini gerçekleştirmiş, amacına ulaşabilmiş ve diğer kadınlara örnek olabilecek kendi yolunu çizmiş kadınların yolculuğunu anlatıyor. Sadece BluTV’de diye yayınlanmıştı ama çok sevilip beğenildiği için yaz aylarında Kanal D de ekrana renk katacak..

“Bu Kızın Öyküsü” İlk Bölümüyle Cumartesi Günü Saat 14.00’de Kanal D’de başlıyor. Bu Kızın Öyküsünde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İsteklerinizi aşağıya yazabilirsiniz..

Bu Kızın Öyküsünde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bu Kızın Öyküsünde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) İstekleri (1 Yorum)

  1. Hadi bakalım: hep beklediğimiz
    Ekranlarda bir tūrlū gőremediğimiz hikayeler
    Hedef: yolunu şasırmassa kafası karışmassa seyirci den reyting olarak değilde gerçek yaşama katkı sağlarsa
    Seyircide Notunu sunacaktır.

Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018