Bu Sayılmaz 9 Ağustos Çöktüm Çöktüm Ben Çöktüm Geyik Oldum Şarkısı Sözleri

Bu Sayılmaz 9 Ağustos Çöktüm Çöktüm Ben Çöktüm Geyik Oldum Şarkısı Sözleri… Bu Sayılmaz dizisi değişik bir formatla seyirci karşısına çıkacak. Aslında hem dizi hem de komedi programı. Yani dizi oluyor ama seyirciler katılabiliyor diyaloglara. İlk bölümden itibaren nasıl bir şey olacağını anlarız zaten.

Bu Sayılmaz dizisinin konusunda Sayılmaz ailesi var. İstanbulda sıkıcı bir hayat süren aile de Melek kardeşlerinden bir an önce kurtulup İstanbula kaçmak ister. Kardeşlerinin sivri dillerinden çok bunalmıştır çünkü. Melekte aslında çokta melek gibi değildir. Yeni sitcom formatı ile yayınlanacak dizi de yeni şarkılarda seslendiriliyor.

Dizide Mustafa Üstündağ şarkıcılık yapıyor. İlk bölümde de bir şarkı seslendiriyor. Sözleri şöyle; Çöktüm çöktüm ben çöktüm, Geyik oldum ben millete…

Devamını da konumuzda paylaşacağız sizlerle. Mustafa Üstündağ Billur Kaya, Settar Tanrıöğen’in başrollerini oynayacağı dizi çok beğenileceğe benziyor. Televizyon ekranlarının komediye ihtiyacı var. Normal hayatta üzülen insanların ekran başında da üzülmesini istemeyiz öyle değil mi?

Yok Senin hiç kalbin

Söyle atan nedir

Mendebur annen şimdi

Kınaya kadar eylenir,

Bu nasıl bir acı

Ayrılık inan facı,

Çöktüm çöktüm ben çöktüm

Çöktüm Çöktüm kalakaldım ben böyle

Geyik oldum ben millete..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.