Bu Sayılmaz Dizisi Fragmanı Çıktı, Tutar mı İzlenir mi Sizce Yorumlarınız Nedir?

Fox tv de çıkan Bu Sayılmaz Dizisi Fragmanı olay yarattı, izleyen herkes fragman sonrasında şok oldu adeta. Bu Sayılmaz Dizisi Fragmanından sonra herkes sormaya başladı Tutar mı İzlenir mi Sizce Yorumlarınız Nedir? diye sorma gereği hissettik bizlerde.

Öncelikle insanlara yeni bir dizi sunarken tarz bu olmamalı diye düşünüyorum. Ben izleyince bişey anlamadım. Anlayan varsa bu diziden ne beklediğini ne umduğunu aşağı yazsın bizde ona göre bi daha izleyelim fragmanı. Herşey tek düze olmuş.

Kimin ne oynadığı ne iş yaptığı belli değil gibi geldi bana. Bu Sayılmaz Dizisi Fragmanı Çıktı, Tutar mı İzlenir mi Sizce Yorumlarınız Nedir? konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizle yazabilir Bu Sayılmaz dizisi hakkındaki beklentilerinizin karşılanıp karşılanmadığı hakkında yazabilirsiniz bizlere.

Fox tv son dönemde dizileri çabuk harcar oldu kanaatimizce. Son olarak güzel bir iş diye beğenip tavsiye ettiğimiz Çoban Yıldızı dizisini harcamıştı hunharca. Daha niceleri hatta nice programların sıradan sebeplerle hiç edildiğini defalarca gördük. Sanırım bu gidişle yapımcı firmalar Fox tv ye dizi veya program yapmayacak.

Bu Sayılmaz dizisi tutarmı izlenirmi zamanla göreceğiz ancak insanlara sunuş tarzını çok ucuz hatta aciz buldum. Daha özentili özverili olabilirdi. Bu zamanda izleyici bulmak zor zanaat oldu. Bu Sayılmaz dizisine de bence bu fragman sayılmaz yenisini bekliyoruz diyorum ve sizlerin görüşlerini bekliyorum. Hoşçakalın…

YENİ HABER >>>  Zalim İstanbul 14. Bölüm Özeti. 15. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bu Sayılmaz Dizisi Fragmanı Çıktı, Tutar mı İzlenir mi Sizce Yorumlarınız Nedir? (4 Yorum)

  1. Aslında objektif bakmak istiyorum,dizinin tutup tutmama olayına…oyuncular fena değil, fragman eğlenceli gibi görünsede gerçekten karışık…acaba diyorum bu dizi, hani güldür güldür şov,veya buna benzer diğer proğramları mizahi yönüyle falanmı ele almış? Fragmandan bunu çıkardım..nacizane fikrim tabii…

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2017