Bu Sayılmaz Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fox Tv

Uzun zamandır bir sitcom arayışında olan Fox tv sonunda aradığı diziyi buldu. FOX TV ekranlarından yeni sezon için bomba bir sitcom dizisi geliyor! Bu Sayılmaz isimli Dizinin Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fox Tv ekranlarında 2017 – 2018 sezonunda izleyicisi ile buluşacak.

Bu Sayılmaz Dizisi Yapımcısı Senaristi Yönetmeni Kimler:  Fox tv de ekrana gelecek dizinin Yapımcılığını sektöre yeni giren İlk Buluşma ve Deli Gönül gibi dizileri de çeken 25 Film‘in üstlenecek. Bu Sayılmaz Dizisi yönetmenliğini Murat Kaman‘ın yapacağı ve senaryosunu ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner’in kaleme alacağı bildirildi.

Bu Sayılmaz Dizisi kadrosunda Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ gibi başrol oyuncuları yer alıyor. Dizi sitkom tarzında yayınlanacak ve Eylül veya ekim ayı başında Fox tv de olacak. Dizi hakkında şimdilik özet veya fragman olmadığı için sizlere sunamıyoruz ama detayları yazmaya devam edeceğiz buradan.

Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ’ın oyuncu kadrosunda olduğu Bu Sayılmaz Dizisi Eylül ayında FOX TV’de!

Güncelleme: FOX TV’nin yeni ve iddialı sitcom dizisi ”Bu Sayılmaz”ın kadrosuna yeni isimler dahil oldu! Her geçen gün yeni isimleri diziye girdiği Bu Sayılmazın kadrosu oldukça zenginleşmeye başladı..

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizinin başrollerinde  Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda  Burak Satıbol, Hakkı Ergök, Derya Şensoy, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi başarılı isimler dahil oldu.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.