Bu Sayılmaz Fragmanda Çalan Şarkı Sözleri Jenerik Müziği Binnur Kaya

Bu Sayılmaz Fragmanda Çalan Şarkı Sözleri Jenerik Müziği Binnur Kaya.. Bu Sayılmaz dizisi çok farklı bir formatta olacak. Televizyona ayrı bir format geliyor. Bakalım bu yeni format seyirciden nasıl bir tepki alacak? Dizi de seyirciler olacak ve seyirciler de yapılan esprilere katılabilecekler.

Bu Sayılmaz dizisi yapımcılığı 25 Film üstleniyor.  Yönetmenliğini Murat Kaman yapıyor. Senaristleri Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin, Kamuran Süner. Başrol oyuncuları da Türkiyenin komedi oyunculuğunda başarılı isimlerinden. Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ..

Kadro sağlam format yeni.. Gerçekten dizi nasıl ilerleyecek. Seyircilerin de dahil olduğu bir dizi de neler olur gerçekten merak içerisindeyiz. Güldür Güldür formatı sanmıştık fragmanı izlediğimizde ama diziye nasıl uyarlandı acaba?

Yeni fragman yayınlandığında dah açok bilgi sahibi olabiliriz. Fragmanda bir de Binnur Kaya Mustafa Üstündağ’a olan aşkını göstermek adını bir şarkı seslendiriyordu. Ama sözleri okadar karışır ve arka fonda Binnur Kaya’nın ‘Boncuğum, Fındığım’ sözleri vardı. Sözleri anlaşıldığı an sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.