Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Final mi Bitecek mi Sezon Finali mi Yapacak?

Atv ekranlarında yayınlanan ancak bir türlü istediği reytingi alamadığı gibi çarşamba günleri yayınlanan Türkiye kupası maçlarından dolayı düzenli olarak ekrana gelemeyen Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Final mi Bitecek mi Sezon Finali mi Yapacak? sorusu merak ediliyor. Acaba dizinin 2. sezonu olacak mı yoksa bitecek mi?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinin reytingleri ile başlayalım konumuza. Son haflarda ilk 10 program arasına girmekte güçlük çeken yapım en son olarak 10 mayıs çarşamba günkü reytingi ve çıkarılacak sonucu beraber tahlil edelim. Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi 10 Mayıs Çarşamba günü aldığı 2.21 reyting oranı ile 25. oldu total reytinglerde.

Bu oran elbette çok kötü ve bir dizinin final yapmasını sağlayacak olumsuz bir reyting sonucu. Elbette aynı gün yayınlanan Diriliş Ertuğrul ve Kara Sevda gibi dizilere rakip olmak zor ama 25. sıraya kadar da düşülürmü arkadaş hiç mi gider bir senaryonuz yok sizin Allah aşkına. Birazcık rol birazcık özveri ile çok rahat ilk 8 içinde yer alınabilir diye düşünüyorum. Ve bu reytinglerden sonra dizinin hiç şansı kalmadığını açıkça söylemek istiyorum.

Ayrıca dizimizin baş rollerini paylaşan ‎Leyla Lydia Tuğutlu · ‎Defne Kayalar · ‎Kerem Bürsin · ‎Nilperi Şahinkaya gibi oyuncular kendi içinde oldukça başarılı olsalar da bu dizi ve senaryoda oldukça sönük kaldılar.  Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinin daha ileri gitmesi için gerekli senaryo ve oyuncu işçiliklerini maalesef göremedik dizide. İlk bölümleri güzeldi ama sonra iş rayından çıktı gitti.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Final yapacak ve bitecek arkadaşlar. Başroldeki Kerem Bürsin yeni dizi Börü de başrol oynayacak haberleri şimdiden ayyuka çıktı. Bir dizi bitmeden Yeni dizide başrolü alan oyuncu Star tv de yayınlanacak Börü dizisinin ekip başı olarak karşımıza çıkacak. Leyla Lydia Tuğutlu ise Çağatay Ulusoyun yeni sezon dizisinde onunla başrolde oynayacak bilgilerine Buradan ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Final mi Bitecek mi Sezon Finali mi Yapacak? sorusuna kesinlikle kısa süre içinde Mayıs sonuna kalmadan final yapıp Atv de ekrana veda edeceğini söylüyoruz. Lütfen sizlerde dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak bizimle paylaşın. Şimdiden Teşekkürler..

YORUMLAR

  1. merhaba az kaldı dimi film bitmesine bu şehir arkandan gelecek……….?

    1. Evet FATMA hanım yakında final tarihini açıklayacak. Maalesef reytingleri çok kötü..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.