Bu Şehrin Çocukları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Atv)

Atv’den 2018-2019 sezonu için yeni dizi atağı geldi bugün. Bir çok dizinin duyurusunu yapan Atv den Yeni Bir Gençlik Dizisi Geliyor. Bu Şehrin Çocukları isimli Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Atv) de ekrana gelecek olan yeni dizinin kod adı olarak belirlenmiş durumda. Bu Şehrin Çocukları Dizisi isim değiştirir mi yoksa bu isimde kalır mı bilemiyoruz şimdilik.

En çok izlenen kanallardan birisi olan ve Salı perşembe günleri ekranın reyting birincisi olan atv 2018 yeni yıla iddialı hazırlanıyor. Henüz yapımcısı açıklanmayan yeni bir diziyi duyurdu kanal. “Bu Şehrin Çocukları” adında yeni bir gençlik dizisi hazırlığında olan kanal 2018-2019 yeni sezonunda izleyiciye sunacağı dizinin hazırlıklarına başlamış. Ocak ayından sonra çekimleri başlayacak olan ve yeni yıldan itibaren diziyi yayına sürecek olan Atv bakalım tutturabilecek mi diziyi.

Bu Şehrin Çocukları Dizisinin Konusu Özeti nedir (Atv)

Bu Şehrin Çocukları Dizisi Konservatuvarda sanat eğitimi alan gençlerin öykülerini konu alıyor. Hem okuyan hemde yaşadıkları güzel aşklarla yaşamlarının ne kadar değiştiğini erana taşıyacak olan Bu Şehrin Çocukları Dizisinin oyuncu kadrosunun çoğu daha önce isim yapmamış bilinmeyen oyunculardan oluşacak.

Aslında dizi bir bakıma kendini gösterme yeni dizilere aday oyuncuların kendini insanlara gösterebildiği bir dizi olacak. Oyunculuk deneyimi adına harika bir proje olan bu diziye sizlerde başvuruda bulunabilir rol alma isteğinizi belirtebilirsiniz. Dizide amatör müzik gruplarına da kendilerini duyurma fırsatı sunulacak, grupların şarkılarına klipler çekilip sosyal medyada paylaşılacak.

ATV’nin merakla beklenen ‘Bu Şehrin Çocukları’ dizisinin senaristi belli oldu! Konservatuvarda sanat eğitimi alan gençlerin öykülerini konu alan ‘Bu Şehrin Çocukları’ dizisinin yapımcılığını Abdullah Oğuz – ANS Yapım’ın üstleniyor. Merakla beklenen gençlik dizisini ise son olarak ‘Çember: Acı Hikaye’ tv filmini yazan Özge Aras kalame alıyor.

Bu Şehrin Çocukları Dizisi oyuncu başvuru katılım formu var mı? Şimdilik dizi ekibi için bir form yok ama yardımcı roller için başvurabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bu Şehrin Çocukları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Atv) (34 Yorum)

 1. bir gençlik dizisi başlayacaktı oda yalan oldu.bilgilendirme yapın bari başlayacak mı başlamayacak mı

  • Arkadaşlar geçen sene iptal oldu ama bu sene veya önümüzdeki sezon başlıcak bizat oyuncularıdan biriyim bilgilendirmek istedim

   • Başvuruyu nerden yaptınız yardımcı oyuncu olarak mı katıldın anonim kimlerle görüştün bilgi verirmisin

 2. Atv ekranlarında bu sezon çok güzel diziler başladı bu dizide başlarsa ATV reyting rekorları kırar başlasın artık bu gençlik dizisi

 3. diziden haberi olan varmı 2019 yılında mı başlayacak başlasın artık beklemekten sabrımız kalmadı.

 4. “Bu Şehrin Çocukları” adında yeni bir gençlik dizisi hazırlığında olan kanal 2018-2019 yeni sezonunda izleyiciye sunacağı dizinin hazırlıklarına başlamış. Ocak ayından sonra çekimleri başlayacak olan ve yeni yıldan itibaren diziyi yayına sürecek denildi.Nerede kaldı bu dizi acaba !!!!!????

 5. ANS yapım şirketi sahibi Abdullah OĞUZ’a soruyoruz neden bu güzel gençlik dizisi başlamıyor ?

 6. bu dizi bir bakıma kendini gösterme yeni dizilere aday oyuncuların kendini insanlara gösterebildiği bir dizi olacak. Oyunculuk deneyimi adına harika bir proje olan bu diziye sizlerde başvuruda bulunabilir rol alma isteğinizi belirtebilirsiniz. Dizide amatör müzik gruplarına da kendilerini duyurma fırsatı sunulacak, grupların şarkılarına klipler çekilip sosyal medyada paylaşılacak denildi ancak dizi hayata geçilemedi.Neden?

 7. ATV’nin merakla beklenen ‘Bu Şehrin Çocukları’ dizisini bekliyoruz. nerde kaldı ? neden yayına girmiyor?

 8. Dizide amatör müzik gruplarına da kendilerini duyurma fırsatı sunulacak, grupların şarkılarına klipler çekilip sosyal medyada paylaşılacak. denilmişti verilen sözler neden yapılmıyor ?

 9. Konservatuvar sanat eğitimi almış geçlerin öyküsünü konu alan bir dizi gelecekti merakla bekliyoruz yetkili kişilere duyurulur.

 10. Dizinin yazarı Özge ARAS’tan ve Yapımcılığını üstlenen Abdullah OĞUZ’dan ricamız bu dizinin Türkiye’de tek gençlik dizisi olacağından dolayı yayına girmesini istiyoruz.

 11. Bu şehrin çocukları dizisini merakla bekliyorduk şuan kanallarda gençlik dizisi yok gençlerin odaklanacağı çok güzel dizi çıkacaktı neden dizi çekilmiyor lütfen bu diziyi başlatın

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017