Buğra Gülsoy 2018 Yeni Sezonunda Hangi Dizide Rol Alacak Yeni Dizisi Ne?

Buğra Gülsoy 2018 Yeni Sezonunda Hangi Dizide Rol Alacak Yeni Dizisi Ne?.. Buğra Gülsoyu en son Aşk Yeniden dizisinden hatırlıyoruz. Aşk Yeniden biteli 1 sezon oldu. Ancak geçtiğimiz sezon hiçbir dizi de rol almadı. Bu yüzden de yeni sezonda yeni bir yapımda yer alır mı diye hayranları merak ediyor.

Bizlerde sizler için araştırdık. Buğra Gülsoy kimdir? 1982 Ankara doğumludur. 13 yaşında ilk kez sahneye çıkmıştır. Kanald de 2008 yılında Hepimiz Birimiz için dizisiyle Türk televizyonlarında ekranlara çıkmıştır. Sonrasında Güneşi Gördüm filminde rol alan Buğra Gürsoy onun ardından Unutulmaz dizisinde oynadı. 2011 yılında da Gölgeler ve Suretler filminde rol aldı.

Buğra Gülsoyun rol aldığı diğer yapımlar; Fatmagülün Suçu Ne, Kuzey Güney, Eski Hikaye, Aşk Yeniden.. Buğra Gülsoyun çok başarılı bir ekran hayatı var ve bu yapımlardan bir kaçını muhakkak izlemişizdir. Buğra Gülsoyun Burcu Kara ile kısa süren bir evliliği olmuştur 1 yıl sürmüş.

Buğra Gürsoy hem çok izlenen dizilerde rol aldı. Ama bir sezondur ekranlarda görünmüyor. Muhtelemen tiyatro ile uğraşmaktadır. Gelen projeleri değerlendiren Buğra Gürsoy kendisine en uygun dizide yeniden ekranlara dönecektir. Buğra Gürsoy sempatik yüzlü bir oyuncu. Bu yüzden de genelde iyi karakterleri oynuyor. Yeni projesinde belki farklı bir karakter ile çıkar karşımıza.

Buğra Gürsoy yeni sezonda bir anlaşma imzalamadı şimdilik. Ancak yeni bir projeye imza atarsa sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Yeni bilgilerle konumuz güncellenir. Buğra Gürsoy kiminle başrol paylaşsın istersiniz? Nasıl bir dizide rol almalı sizce?

Buğra Gülsoy yeni dizisi belli oldu. Küçük bir öykü..

YORUMLAR

  1. Tabiki özge özpirinçci çok yakışıyolar

  2. buğrayı çok seviyoruz. Devamlı ekrada olmasını isteriz. Ona her rol yakışır. Hele de dram.

  3. Özge Pirinççi Buğra Gürsoy oynasın dövüş aşk olsun daha iyi olsun sonuna kadar devam etsin

    1. Önceki dizileri olan Aşk Yeniden de çok yakışmışlardı birbirine Özge Pirinççi ve Buğra Gürsoy..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.