Bugün Düğünümüz Var 10- 14 Eylül Hangi Düğün Birinci Oldu?

Bugün Düğünümüz Var 10-11-12-13- 14 Eylül Hangi Düğün Birinci Oldu? Bugün Düğünümüz Var programında pazartesiden cumaya yeni gelinler ve damatlar programda yarışacaklar. Her gün bir gelin damat düğününü programda yapıyor. Güzel bir düğün olması içi aylardır hazırlık yapan gelinler ve damatlar düğün zamanı gelince heyecandan ne yapacaklarını bilemiyorlar.

Bugün Düğünümüz Var 10-11-12-13- 14 Eylül 2018 Sevdikleri insanlarla bir ömür birlikte olmak için yapılan düğünlerin hem çok güzel hem de kusursuz olsun diye çok emek harcanıyor. Bu emekler de diğer gelin damatlar taafından izlenip yorumlanıyor. Yorumlar çoğu zaman acımasız oluyor çünkü kendi rakipleri. Objektif yorum yapmaları imkansız ancak hak yemeden puan verilse belki birinciler bile değişebilir.

Not: Tahmin edilenler gerçekleşti ve 14 Eylül hafta finalinde kazanan Tolga ve Lütfiye oldu. Çiftimizin düğünü diğer düğünlerden çok daha farklı ve güzel oldu. 15 bin liralık ödülü Tolga ve Lütfiye kazandı.

Bugün Düğünümüz Var yarışmasında geçen hafta yarışan gelin ve damatlardan en çok puanı alan kimler olmuştu. Elmas ve Samet çifti pazartesi günü yarıştı. İlk gün olmasının da verdiği heyecanla da Elmas ve Samet çiftine verilen puan 15 oldu.

Bugün Düğünümüz Var 10-11-12-13- 14 Eylül 2018 Yarışmacıları Kimler?

2. gün Bugün Düğünümüz Var programında Pınar ve Yasin düğünü oldu. Toplamda Pınar ve Yasin’e 13 puan verildi. 3. gün Bugün Düğünümüz Var programında Serpil ve Emre düğünü yapıldı. Gelinler toplamda 13 puan vermiş. Bugün Düğünümü Var programında geçen hafta 5. olan çift toplamda 26 puan ile Pınar ve Yasin çifti oldu. Pınar ve Yasin düğünü beğenilmemiş anlaşılan.

Bugün Düğünümüz var programında geçen hafta 4. olan düğün Serpil ve Emre oldu. Serpil Emre toplamda 27 puan aldılar.  Bugün Düğünümüz Var programında 3. olan çiftte Halenur ve Ali toplamda 28 puan aldılar. Çiftler birincilik hakları olduğunu düşünüyorlar. Kaybetmekten üzgünler.

Bugün Düğünümüz Var programında geçen haftanın birinci çifti Elmas ve Samet çifti oldu. Elmas ve Samet jürinin verdiği oylarla birinci oldular. 15.000 TL para ödülü kazanan Elmas ve Samet bu paranın birazının borca birazının da kendilerine ayıracaklarını söyledi.

Bugün Düğünümüz Var programında Elmas ve Samet yurtdışına gidebileceklerini söylediler. Zaten balayı tatilini de Bugün Düğünümüz Var programı yapıyor… Bu haftanın yeni gelinleri ve damatlarını bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni haftanın kazananı sizce kimler olacaktır?

Bugün Düğünümüz Var 10-11-12-13- 14 Eylül Hafta finalinde Kazanan kim?

Bugün-Düğünümüz-Var-14-Eylül-tolga-ve-lütfiye-kazandı

Not: Tahmin edilenler gerçekleşti ve 14 Eylül hafta finalinde kazanan Tolga ve Lütfiye oldu. Çiftimizin düğünü diğer düğünlerden çok daha farklı ve güzel oldu. 15 bin liralık ödülü Tolga ve Lütfiye kazandı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018