Bugün Düğünümüz Var Sunucu Kız Sema Öztürk Kimdir Bilgileri Biyografisi

Bugün Düğünümüz Var programı başlıyor 6 ağustos pazartesi günü. Oldukça merak edilen programın güzel sunucusu olan Sema Öztürk kimdir necidir nerelidir daha önce nerelerde görev aldı bu konuda merak edenlere hitap edecek bu yazımız. İlk bölümü ile 6 Ağustos günü saat 13:00 de izleyicisi karşısına çıkacak ve nasıl bir program olacağını kimsenin kestiremediği Bugün Düğünümüz Var sunucusuna kısaca bir göz atalım..

Bugün Düğünümüz Var sunuculuğunu Sema Öztürk yapacak.. Daha önce bir çok dizi ve film projesinde yer alan başarılı oyuncu Sema Öztürk O Hayat Benim, Meryem, Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol almıştı daha önceki sezonlarda. Şimdi ise tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Bugün Düğünümüz Var programında Sunuculuk yapacak.

Bugün Düğünümüz Var Sunucusu Sema Öztürk

Bugün Düğünümüz Var Sunucusu Sema Öztürk Kimdir? Sıkı durun, bu genç görünümlü sunucu tam 41 yaşında desek kimse inanmaz bize ama gerçekten de öyle. 1977 yılında İstanbulda doğan güzel oyuncu ve sunucu Sema Öztürk İstanbulda İktisat bölümünü bitirdikten sonra tv dünyası ile tanışıp bir çok dizide rol almıştır. En son Meryem dizisinde oynamış ve sonra Tv8 de Bugün Düğünümüz Var Sunucusu olmuştur..

Bugün Düğünümüz Var Sunucu Kızın kim olduğunu merak edenler için Sema Öztürk cevabını verdik. Bugün Düğünümüz Var Sunucusu Bilgileri Biyografisi hakkında bilgilerimiz şimdilik bu kadar. program devam ettiği müddetçe merak edilecek olan Sema Öztürk evli değil bu arada onuda belirtelim. Ha derseniz ki bu yaşa kadar bu kız evlenmediyse kime düğün yapacak, önce bi kendisi evlensin derseniz sizde haklısınız ne deyim 🙂

Sema Öztürk Bugün Düğünümüz Var Sunuculuk yapan bayan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2018