Bugün Düğünümüz Var Yarışması Tv8 Başvuru Formu Şartları Neler - Dizi Haberleri ve Özetleri

Bugün Düğünümüz Var Yarışması Tv8 Başvuru Formu Şartları Neler

Merak ettiğiniz Bugün Düğünümüz Var Yarışması Tv8 Başvuru Formu Şartları Neler konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Bugün Düğünümüz Var Yarışması Tv8 Başvuru Formu Şartları Neler? TV8’de yayınlanmaya hazırlanan yeni bir yarışma var. Yeni yarışmanın adı : Bugün Düğünümüz Var. Tv8 de yayınlanacak olan olan yarışma programı daha önce Kanal D’de yayınlanacağı duyurulmuştu.

Adı Darısı Başıma olduğu açıklanan programın adı da kanalı da değişti. Yeni adı Bugün Düğünümüz Var olan yarışma da düğünü olan çiftler yarışacak. Talya Prodüksiyon imzalı olan yarışma programı yakında Tv8 ekranlarında başlayacak.

Bugün Düğünümüz Var yarışmasının sloganı da Hem düğün yap hem para kazan. Bu nasıl olacak? Düğünlerinden önce yaptığı hazırlıklarla mı para kazanacaklar? Formatı nasıl? Bugün Düğünümüz Var yarışması başvuru formu için Tv8 resmi sitesini ziyaret etmelisiniz. Tv8 Bugün Düğünümüz Var yarışmasının katılım şartı nedir? Katılım koşulları açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Bugün Düğünümüz Var yarışması sizce tutar mı? Sizde evlenme arefesinde olan çiftler iseniz bu yarışmaya katılıp düğününüz ile para kazanmak ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bugün Düğünümüz Var Yarışması Tv8 Başvuru Formu Şartları Neler (7 Yorum)

  1. Çok saçma bi program düğün zaten çok telaşlı stresli bisey bide para icin ekstra tv stresine gerek yok herşey para değil sonuçta düğün 1 kere 10 defa degil

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2018