Burak Deniz Bizim Hikayeden Sonra Hint Dizisinde Oynayacak

Bizim Hikaye dizisinde Barış rolü ile Hazal kayanın canlandırdığı Filiz karakterinin sevgilisi olan Burak Deniz yeni dizisi ile anlaşmak üzere olduğu bildirildi. Bizim Hikaye dizisi yıl sonuna dek devam eder gözüyle bakıldığı için Burak Deniz Hindistandan gelen teklife olumlu yanıt verdi ve gelecek sezon bir hint dizisinde ekrana geleceği kesinleşti.

Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye gibi son dönemde baş rolde oynadığı dizilerle ünlenen Burak Deniz‘in yeni bir dizi anlaşması yaptığı konuşuluyor. Hint sinemasının yani Bollywood da yapımcı olan bir firmadan ciddi bir para teklifi ile Hint sinemaları ve dizilerinde oynaması için gelen teklife Burak Denizin çok sıcak baktığı ve anlaşmada son aşamaya gelindiği öğrenildi.

Bu haberin doğru olup olmadığını Burak Denizin Yer aldığı dizileri internet ortamından takip eden hayranları sayesinde ünü Bollywood’a kadar ulaşan başarılı oyuncu Burak Deniz, Hindistan’da yayınlanacak bir internet dizisi için teklif aldı. Bizdeki Puhu tv gibi orada da internet üzerinden yayın yapan yapımcı firmalar var.

Burak Deniz Hindistanda Ünlü Hint oyuncu Sunny Leone ile partner olacağını öğrenmiş ve çok mutlu olmuş. Ünü dünyaya salınan bir oyuncu ile başrolde oynayacağı için kendisini şanslı hisseden Burak Deniz diziden 2 milyon lira kazanacak. Dizinin çekimlerinin Cape Town (Güney Afrika)’da yapılması planlanıyor.

Bizde Burak Denize yeni oynayacağı dizide başarılar diliyoruz. Burak Deniz sizce doğru bir karar verdi mi? Hint dizisinde başarılı olur mu? İşte Burak Deniz yeni hint dizisinde Sunny Leone ile oynayacak:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Burak Deniz Bizim Hikayeden Sonra Hint Dizisinde Oynayacak (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017