Burak Özçivit’li Kuruluş Osman ilk Fragmanı Yayınlandı! Ne Zaman Başlıyor?

Başrolünü Burak Özçivit‘in oynadığı Kuruluş Osman dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Türkiye’nin merakla beklediği Diriliş Ertuğrul dizisinin devam niteliğindeki Kuruluş Osman Gazi dizisi bu sene ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizinin ilk fragmanını izleyin! Ve ne zaman başlayacak sorusunun cevabı…

Burak Özçivit'li Kuruluş Osman ilk Fragmanı Yayınlandı - Ne Zaman Başlıyor

Burak Özçivit’li Kuruluş Osman dizsinin 9 Ekim Çarşamba gecesi ilk fragman televizyon ve internette yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ tiwitter hesabından Kuruluş Osman’ın tanıtım fragmanının yayınlanacağını duyurmuştu. Adı ilk olarak Diriliş Osman olarak belirlenen dizinin ATV’ye geçmesi hak taleplerini doğuracağından dolayı ismi Kuruluş Osman olarak değiştirildi. Burak Özçivit’in bu proje için aylardır binicilik eğitimleri aldığı biliniyordu. Umarız beklendiği gibi güzel bir dizi olur.

Burak Özçivit'li Kuruluş Osman ilk Fragmanı Yayınlandı! Ne Zaman Başlıyor

Kuruluş Osman Ne Zaman Başlıyor?

Kuruluş Osman dizisinin ilk bölüm tarihi henüz kesinleşmedi. Kulislerden gelen bilgiler Ekim’in son haftasını gösteriyor. Dizinin Diriliş Ertuğrul’daki gibi Çarşamba günleri saat 20:00’daönceki bölüm özetiyle birlikte ekranda olması bekleniyor. Tarih, gün ve saat konusu netleştiğinde buradaki bilgileri güncelleyeceğiz.

İşte, Kuruluş Osman’ın Tanıtım Fragmanı

Kuruluş Osman 2. Tanıtım Fragmanı

YORUMLAR

 1. ☀️Kuruluş Osman Dizisi Güzel Olaçağına İnanıram
  ☀️Dizi Yeni Diriliş Ertuğrul Dizisinden Geri Kalmayaçağ
  ☀️Kahramanların Varlığın Göstermek Oyunculara Bağlı
  ☀️Oyuncular Güzel Secilip İndiki Hayatımızda Olan
  ☀️Düşmenler Kecmiş Tarikin Düşmenlerindende Kötüdüler
  ☀️Rabbim Türk❤️Azeri Halkın Düşmenlerden Korusun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.