Burak Özçivit ve İnna Clear Reklamı Türkçe Şarkısı Sözleri Video

Burak Özçivit ve İnna Clear Reklamı Türkçe Şarkısı Sözleri Video… Burak Özçivit ve İnna birlikte kamera karşısına geçtiler. Burak Özçivit 6 yıllık Clear’ın reklam yüzü. Bu işini de başarı ile yerine getiriyor. Burak Özçivit bu sefer de dünyaca ünlü şarkıcı olan İnna ile kamera karşısına geçti. Inna bu reklamda hem reklam oyunculuğu yapacak hem de Türkçe olarak reklam şarkısı seslendirecek.

Burak Özçivit’in ve İnna’nın düet şarkı söylediği bu reklam çok yakında ekranlarda dönmeye başlar.  Burak Özçivit gerçekten karizması ve güçlü saçları ile bu zamana kadar ekranların en sevilen isimlerinden oldu. Türkiye’nin en yakışıklı erkekleri arasında. 6 yıldır da Clear reklamında oynayan Burak Özçivit’in en zor reklamı oldu desek yeridir.

Çünkü eşi Fahriye Evcen bu reklamda rol almasını istememiş deniyor. Bu sadece duyumdan ibaret. Fahriye Evcen bu reklam filminde Burak Özçivit’in oynamasını istememiş ama Fahriye Evcen’i ikna etmiş Burak. Fahriye Evcen’de tüm reklam çekimi boyunca sette eşinin yanından ayrılmamış. Reklam çekimleri 5 gün sürmüş.

Burak Özçivit bu reklam filmi için 1.000.000 Dolar ücret ödendiği çıkan haberler arasında. Inna ve Burak Özçivit’in şarkıyı Türkçe söylediğini söylemiştik. Bakalım nasıl bir düetle karşımıza çıkacaklar. Fahriye Evcen Burak Özçivit’e Inna’yı sosyal medyadan takip etme yasağı da koymuş deniliyor. Türkiyenin en yakışan çifti olan Fahriye ve Burak Çifti umarız hep mutlu olurlar. Gerçekten en güzel en yakışıklı en iyi çift olurlar umarız ömür boyu.

Burak Özçivit’in Clear reklamında birlikte oynadığı İnna kimdir? Bilgileri sizlerle…İnna’nın gerçek adı Elena Alexandra Apostoleanu. 6 Ekim 1986 Mankalya-Romanya’da doğdu. 2008 de ilk albümü olan Hot albümüyle şarkıcılığa adım attı. Daha sonra Love single albümünü çıkardı. Romanyada  çok beğenildi şarkısı. 2009’da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nde En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı. İnna son olarak İndia şarkısına Türkiye’de klip çekti. Böylece Türk hayran sayısını da artırdı. Şarkı Türkiye’de de çok sevildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2018