Burçin Terzioğlu The Protector Dizisinde Rüya Karakterinde Oynayacak?

Burçin Terzioğlu The Protector Dizisinde Rüya Karakterinde Oynayacak? The Protector Netflix’te merakla bekleniyor. Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyan The Protector dizisi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. The Protector dizisi oyuncuları konusu bilgileri hepsi konumuzda sizlerle..

The Protector dizisi yapımcılığını O3 Medya üstlenirken başrollerini Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş paylaşıyor. The Protector dizisinin 2. sezonunda diziye yeni oyuncular dahil oluyor.

The Protector dizisinin 2. sezonunda diziye dahil olan yeni isimler Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal. Yeni oyuncular dizide hangi rolde oynayacak? The Protector dizisinin yeni oyuncusu Burçin Terzioğlu dizi de Rüya karakterini canlandıracak? Rüya kimdir karakteri rolü nasıl birisi?

Burçin Terzioğlu Rüya karakteri; özgür çok güçlü bir kadındır. Aşkın en sonsuzunu tatmıştır. Güzelliği ve gizemli tavırları ile etrafındakilerin başını döndürür. Güçlüdür ve bu sayede tutkularının korkularının esiri değildir. Çevresindekilere hükmetmeyi bilir. Hayatında olanalrı hemen kabul etmez bu yüzden de değiştirmeye çalışır.

The Protector dizisi yeni oyuncu Burçin Terzioğlu’na yeni dizisinde başarılar diliyoruz. The Protector dizisini izliyor musunuz? İnternet üzerinden ücretli yayınlanan diziler size cazip geliyor mu izliyor musunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2018