Burçin Terzioğlu Yeni Dizisinin Adı Oyuncuları Konusu 2018

Burçin Terzioğlu Yeni Dizisinin Adı Oyuncuları Konusu 2018… Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel dizisinde rol aldı. Rol aldığı son ve en meşhur olduğu dizi diyebiliriz. Poyrazın aşkı oldu ve bizler onların sevdalarıyle hem güldük hem duygulandık hem üzüldük..

Peki Burçin Terzioğlu kimdir? Burçin Terzioğlu 1980 İstanbul doğumludur. Setle çocuk yaşta tanışan Burçin Terzioğlu 5 yaşında Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmlerinde rol aldı.  1997 yılında da Ali Güven şarkısında klipte oynamıştır. Oyuncu çok fazla yapımda yer almıştır. Bu yaşında kadar 24 yapımda yer alan oyuncunun bazı dizilerini sizlerle paylaşalım.

BURÇİN TERZİOĞLU YENİ DİZİSİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Burçin Terzioğlu dizileri; 2002 Kınalı Kar, 2003 Taştan Kalp, 2004 Melekler Adası, 2004 Kadın İsterse, 2004 Aliye, 2006 Fırtına, 2008 Çemberin Dışında,  2009-2011 Ezel, 2009 Ey Aşk Nerdesin, 2010 Bana Bunlarla Gel, 2013 Merhamet, 2014- 2017 Poyraz Karayel… Bunlar sadece bazıları..

Burçin Terzioğlu televizyon hayatı boyunca da bir çok ödül almıştır. Ve bir çok yerden yılın en iyi kadın oyuncusu ödülünü almıştır. Burçin Terzioğlu bu başarılı dizi film hayatının son rolünü Poyraz Karayel de oynadı ve başrol oyuncusu İlker Kaleli ile şuan hala sevgililer.

BURÇİN TERZİOĞLU YENİ DİZİSİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Burçin Terzioğlu başarılı bir oyuncu. Yeni sezonda da onu ekranlarda görmek istiyor seyirciler ancak oyuncunun şuan imzaladığı resmi bir proje yok. Ama Burçin Terzioğlu son yaptığı açıklama ile internet dizilerinde rol alabileceğini açıkladı. Burçin Terzioğlu televizyon dizilerinin setinin çok uzun olduğunu ve sağlığına sevdiklerine zaman ayıramadığından şikayet edip internet dizilerinin çalışma saatlerinin daha uygun olduğu gerekçesiyle internet dizilerinde oynayabileceğini söyledi.

Burçin Terzioğlunu internet dizilerinde mi görmek istersiniz? Yoksa televizyonda yayınlanan bir dizide mi? Burçin yeni dizisinde kiminle başrol oynasın istersiniz? Yoruma yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.