Burçin Terzioğlu Yeni Sezon Dizisi Nedir, 2019-2020 Hangi Dizide Başrolde?

Çok sevilen bir isim Burçin Terzioğlu. Son oynadığı ve sevilerek izlenen Poyraz Karayel dizisinden sonra ekrandan uzak kaldı bir süre. Sevenleri onu merak ediyorlar ne zaman dizi çekecek hangi dizi ile dönecek diye müthiş bir beklenti var.. Burçin Terzioğlu hakkında bu yazımızda yeni dizisi ve projeleri hakkında merak edenlere bilgiler paylaşacağız.

Burçin Terzioğlu elbette Dizilerin aranan yüzlerinden birisi olan Burçin Terzioğlu bir süre önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel’in final yapması ile birlikte yeni projelerde yer almak için hazır hale gelmiş oldu. Poyraz Karayel yayınlandığı ilk günden itibaren başarısından hiç birşey kaybetmeden final yapana kadar devam etti. Poyraz Karayel final yaptıktan sonra başka bir projede yer almayan başarılı dizi oyuncusu Burçin Terzioğlu yeni dizisi nedir ne zaman başlayacak gibi sorular çok sorulmaya başlandı.

Burçin Terzioğlu son dizisinin bu kadar etkili olmasında ve insanlarda iz bırakmasında dizinin başarısının bu kadar yüksek olmasında başrol oyuncularının çok beğenilmesi ilgi ile takip edilmesi önemli bir etkendi. Burçin Terzioğlu’nun rol aldığı diziler genellikle reytingleri yüksek diziler oluyor. Son dizisi Kanal D de yayınlanan Poyraz Karayel de öyleydi. Güzel oyuncunun sempatik yüzü izleyici tarafından çok seviliyor. Daha önce oynadığı Fırtına Dizisinde ilk başrolünü oynamasına rağmen dizi oldukça beğenilmişti.

Burçin Terzioğlu geçtiğimiz sezon biten dizisinin ardından kısa bir süre tatil yaptıktan sonra yeni projelerle ilgili teklifleri değerlendireceğini sosyal medyadan duyurdu. Ancak şimdiye kadar herhangi bir dizide rol almadı. Acaba özel hayatında gelişmeler mi oldu diye düşündük ama herhangi bir haber de çıkmadı bu konuda. Güzel oyuncu ekranlardan uzun süre uzak kalamadığını bu nedenle çok uzun bir ara koymayacağını söyledi.

Burçin Terzioğlu yeni dizisi nedir 2019-2020 sezonunda hangi dizide
Burçin Terzioğlu Yeni Sezon Dizisi Nedir, 2019-2020 Hangi Dizide Başrolde?

Burçin Terzioğlu Poyraz Karayelden sonra şimdiye kadar her hangi bir dizide rol almadığı gibi yakın zamanda herhangi bir projede de yer almayacak gibi görünüyor. Büyük ihtimalle 2019-2020 de Netflix dizilerinden birisinde görebiliriz onu. Ancak şimdilik bizim Türk kanalları arasında herhangi bir dizi projesi yok Burçin Terzioğlu ile ilgili. Burçin Terzioğlu’nun yeni dizisi ile bilgiler elimize geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Son Dakika:  Netflix platformunda ilk Türk dizisi olan The Protector (Hakan Muhafız) dizisinin yeni oyuncusu Burçin Terzioğlu oldu. Burçin Terzioğlu dizi de Rüya karakterini canlandıracak? Burçin Terzioğlu Rüya karakteri ile nasıl bir rolde oynayacak izleyip göreceğiz. Bu platform ile dünyaya açılacak olan Burçin Terzioğlu bakalım uzun süre devam edecek mi bu dizide.

Burçin Terzioğlu yeni dizi projesi nedir 2019
Burçin Terzioğlu Kimdir Bilgileri özel yaşamı hakkında bilgiler:

1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Burçin Terzioğlu küçük yaşlardan itibaren dizi ve film sektörü içine girmiştir. Çocukluk yıllarından itibaren kameralarla iç içe olan Burçin Terzioğlu sinema kökenli bir ailenin kızıdır. Burçin Terzioğlu mesleğinde ailesinden öğrendiklerini uygulamış ve aile kökenli bir oyuncu olmuştur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde diksiyon eğitimleri de alan Burçin Terzioğlu bir çok seslendirmede de aranan oyuncu olmuştur. Şu sıralar Kim Milyoner Olmak ister yarışmasını sunan Murat Yıldırım ile dünya evine giren Burçin Terzioğlu kariyerinde gösterdiği başarıyı evlilik hayatında gösterememiş ve bir süre sonra ayrılmıştır. 38 yaşında olan genç güzel 25’den fazla yapımda rol alarak sanat camiasında kendinden söz ettirmiştir.

Burçin Terzioğlu 2004 yılında Aliye dizisinde Ümit karakterini, 2004 yılında Kadın İsterse dizisinde Demet karakterin, 2006 yılında Fırtına dizisinde Zeynep karakterini, 2007 yılında Çemberin Dışında dizisinde Laçın karakterini, 2009 yılında Ey Aşk Nerdesin? dizisinde Zeliş karakterini, 2010 yılında Ezel dizisinde Kırgız karakterini, 2013 yılında Merhamet dizisinde Deniz karakterini, 2014 yılında Halam Geldi filminde Fatma karakterini son olarak da 2015 yılında Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Burçin Terzioğlu Yeni Sezon Dizisi Nedir, 2019-2020 Hangi Dizide Başrolde?
2019 da The Protector (Hakan Muhafız) dizisinde Burçin Terzioğlu Rüya karakterini canlandıracak. Sizde oyuncumuzun bu diziden sonra oynamasını istediğiniz dizisini ve hangi oyuncu ile başrolde görmek istersiniz onu aşağıya yazabilirsiniz. İşte sorumuz: Burçin Terzioğlu Yeni Sezon Dizisi Nedir, 2019-2020 Hangi Dizide Başrolde?

YORUMLAR

  1. Şu anda burçin kalitesinde bi oyuncunun oynıyabileceği bi dizi göremiyoruz ha çukur ve çarpışma gibi diziler belki ama tarzı değil daha kaliteli işlerde görmek umuduyla kendisini… sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.