Bursalı Yörük ali spora ganalı oyuncuyu transferi için ne ile ödeme yaptılar

Merak ettiğiniz Bursalı Yörük ali spora ganalı oyuncuyu transferi için ne ile ödeme yaptılar konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Bursalı Yörük ali spora ganalı oyuncuyu transferi için ne ile ödeme yaptılar? Doğru cevap  Ganalı futbolcu Mohammed Sumaıla, Bursa’daki köy takımı Yörükalispor’a 10 kilo zeytinyağı karşılığında 1 aylık transfer oldu.

Ganalı futbolcu Mohammed Sumaıla, Bursa’daki köy takımı Yörükalispor’a 10 kilo zeytinyağı karşılığında 1 aylık transfer oldu.

Oxford araştırmasına göre Facebook arkadaşlarından kaçına güvenilir? A 4– 6 – 8 – 10  Doğru Cevap A şıkkı 4 kişi. Ne kadar az kişiye güvenebileceğimizin araştırmayla doğrulanmış hali.. Gerçekten üzücü bir araştırma sonucu olmuş ama gerçekler acıdır..

Arapçadan geçen Muhteşem kelimesinin kökeninin anlamı nedir A Askerler B Hizmetçiler C Köylüler D Efendiler  Cevap: Hizmetçiler olacaktı..

Arapça ḥşm kökünden gelen yazılı örneği bulunmayan *muḥtaşam محتشم  sözcüğünden alıntıdır. Arapça sözcük Arapça ḥaşam حشم  “maiyet, hizmetçiler” sözcüğünün iftiˁāl vezni (VIII) mefˁuludur. Dolayısı ile doğru cevap Hizmetçiler olacaktı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bursalı Yörük ali spora ganalı oyuncuyu transferi için ne ile ödeme yaptılar (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2017

Dizi Haberleri