Çağatay Ulusoy İçerde Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Ekranların en sevilen en yakışıklı hatta yakışıklılığı tescilli olan hem de oyunculuğu üst seviyede olan modellerden birisi Çağatay Ulusoy. Son olarak oynadığı dizilere baktığımızda oldukça başarılı olduğunu görüyoruz sanatçının. Doğal olarak da herkes Çağatay Ulusoy İçerde Dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? sorusunu soruyor..

Daha önce oynadığı Adını Feriha Koydum’da Hazal Kaya ile çok güzel bir ikili olan ve dillere destan bir aşk dizisi çıkarak ikili çok sevilmiş ve yıldızları parlamıştı. O günden beri Çağatay Ulusoy ile Hazal Kayayı birlikte görmek isteyen yapımcılar bir türlü bunu başaramadı. Hazal Kaya çok iyi diziler bulamadı kendine. Ama Çağatay Ulusoyun dizileri hep gözde oldu..

Örneğin Medcezir dizisi, orda da rolünü çok iyi yapan Çağatay Ulusoy hakkını fazlasıyla verdi ve dizi hayli uzun sürdü. Son dizisi İçerde ise aylarca zirvede götürdü reytinglerde birinciliği kimseye bırakmadı. Dizi iyi olunca oyuncularda başarılı oluyor, şimdilerde ise Çağatay Ulusoy Yeni dizisi ne olacak diye merak edenler var, onlar için yazalım.

Çağatay Ulusoy 2017-2018 yeni sezonunda yine Ay yapım imzalı bir dizide rol alacağını öğrendik. Ancak hem dizi hemde rol arkadaşı sır gibi saklanıyor. Ay yapımın Hazal Kaya ile de sözleşme yaptığını hesaba katarsak yeniden Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya aşkı yaşanabilir ve özlemle bekleyenler için oldukça güzel bir aşk dizisi çıkar diye düşünüyoruz.

Diğer bir iddiada Delibal filminde çok başarılı bir birliktelik yaşadığı Leyla Lydia Tuğutlu ile Çağatay Ulusoy yeni dizide bir araya gelecek iddiası ki dizi sektörünün bu ikiliyi mutlaka kazanması gerekir diyen yapımcılar ve yönetmenlerde olmuştu köşe yazarlarının bahsettiği. Bakalım tercihi nasıl olacak Çağatayın..

Yeni dizide Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya biraraya gelir mi kesin bilgi olmadan yazmamız doğru olmaz ama Ay yapımın iki sanatçıyı da elinde tuttuğunu ve oldukça iyi bir ikili olacaklarını düşünürsek Eylül 2017 için oldukça güzel bir dizinin bizi beklediği müjdesini verebilirim. İçerde dizisindeki başarısını bir kat daha yukarı taşıyacağından emin olduğumuz Çağatay Ulusoy yeni dizisi ile yeni sezonda bakalım nasıl bir rolde ve kiminle başrolde oynayacak izleyip göreceğiz.

Lütfen sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Çağatay Ulusoy hakkında Yeni sezon yeni dizisini yorumlarınızla belirtin. Şimdiden yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

YORUMLAR

  1. Çağatay ulusoy ve Hazal Kaya çok iyi olur.Adını Feriha Koydum çok güzel diziydi.Vahide Gördüm beğendiğim bir oyuncu.
    Çağatay ve Hazal ikisi tekrar dizide rol alsınlar.

  2. yeni dizide lutfen cagatayin adi Yaman olsun

  3. Janim nolur nolur allahim hazal kayayla olsun

  4. Cagatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tugutlu olsun lutfen cok yakisiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.