Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Netflix Filminde Başrolde Oynayacaklar 2019-2020

Adını Feriha Koydum dizisinde birlikte oynayan Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy uzun süredir Hayranlarım beklentilerini sonunda netflix filmi ile gerçekleştirmek için bir araya geliyorlar. Geçtiğimiz günlerde Çağatay Ulusoy ile ilk Türk dizisini çekmeye başlayan netflix platformu daha sonra ikinci diziyi Beren Saat ile birlikte çekeceğini resmi sitesinden duyurmuştu.

Anthony Hopkins Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Netflix Filminde Başrolde Oynayacaklar 2019-2020

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Netflix Filmi çekeceklerÇağatay Ulusoy ile yapmış olduğu yeni dizi Muhafız Hakan’dan oldukça memnun olan netflix oyuncunun en iyi arkadaşlarımdan birisi olan ve daha önce Adını Feriha Koydum da başrolleri paylaştığı ve hayranlarının uzun süredir birlikte oynaması için beklediği Hazal Kaya ile beraber bir Hollywood filminde oynayacağı ve sadece netflix programında olacağı belirtildi.

Adını Feriha Koydum dizisinin yurt dışındaki satış rakamlarının oldukça iyi olduğunu Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya‘nın yurt dışında da oldukça fazla miktarda hayranının olduğunu gören netflix platformu iki oyuncuyu bir araya getirerek. Geçtiğimiz günlerde Hollywood’un en güçlü menajerlik şirketlerinden birisi ile görüşme sağladıktan sonra yeni bir sözleşme imzalayarak netflixin çekeceği filmde oynama kararını onayladılar. Geçtiğimiz hafta Hazal Kaya Amerika’nın Los Angeles eyaletine giderek orada film ekibiyle ve yapımcısı ile tanışmıştı.

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Netflix Filminde BaşroldeÇağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Netflix Filminde Yeniden Başroldeler

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya 2019 sezonunda bir araya gelerek netflixin yeni filminde buluşacaklar. zaten Anlaşması devam ede Çağatay Ulusoy Hazal Kaya da katılınca hayranlarından uzun süredir beklediği birlikte oynama ve rol alma fikrini netflix gerçekleştirmiş olacak. Ancak Türkiye’de yeterli abonesi olmayan netflixin nasıl bir strateji izleyeceği ve Türk halkına Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoyu nasıl izleyeceğini şimdiden bizler de merak ediyoruz.

Bu arada netflix projesi bu filmde dünyaca ünlü oyuncuların daha yer alacağını şimdiden haber edelim. Hatta adı geçen ilk isim Anthony Hopkins oldu. Anthony Hopkins Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya bakalım nasıl bir film projesi ile netflix de yer alacak izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Netflix Filminde Başrolde Oynayacaklar 2019-2020 (4 Yorum)

  1. Çagata ulusoy y Hazal Kaya, la mejor pareja de todos los tiempos.Magníficos y bellos actores,donde cada uno brilla con luz propia y traspasan la pantalla, convirtiendo la ficción en realidad.El deseo de todas sus fans es verlos juntos en un nuevo proyecto!!Vi 100 veces El secreto de Feriha,(con el final feliz)¡Pronto, juntos en un nuevo proyecto!!hará felices a millones de seguidores de Çagatay y de Hazal!!

  2. Sería la mejor noticia para culminar este año. Hazal y Çağatay son la mejor pareja turca de fama mundial.
    Nuevo Proyecto Juntos HazÇag ❤ hace más de año que esperamos esta noticia

  3. Todos estamos esperando con ancias que nuestra hermosa dupla los veamos trabajar juntos son la MEJOR DUPLA que se ha visto con u a química increíble!!! Esperamos verlos JUNTOS y que alguien escuché sus FANS!!! SOMOS HAZCAG !!!!!

  4. Eso sería genial verlos juntos en un nuevo proyecto A Hazal y Cagatay .. es el sueño de todo Latinoamérica.. la mejor pareja la más consolidada echa para Hollywood.. es nuestro gran sueño de verlos juntos otra vez

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2018