Çağla ile Yeni Bir Gün 27 Aralık Alişan ve Buse Varol Konuk Oldu Video

Çağla ile Yeni Bir Gün 27 Aralık Alişan ve Buse Varol Konuk Oldu Video… Çağla ile Yeni Bir Gün programında perşembe günü sürpriz konuk geliyor. Bu konuklar arasında dostluk sevgi her şey var. Çağla ile Yeni Bir Gün yarışmasına katılan sürpriz konuklar Alişan ve Buse Varol.

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve sevilerek takip edilen Çağla ile Yeni Bir Gün programına perşembe günü konukları eskiden Çağla Şikel’in programın eski partneri. Çağla Şikel’in eskiden programları birlikte sunduğu Alişan bu sefe Çağla Şikel’in kendi programına konuk olarak geliyor hem de eşi Buse Varol ile. Alişan Çağla Şikel’in en yakın dostu. Bu yüzden de ailecekte sıklıkla görüşüyorlar.  Çağla Şikel’in Alişan ve Buse Varol için sürprizleri de olacaktır muhakkak.

Bebek bekleyen Buse Varol için pratik bilgiler ve sağlıklı hamilelik ve bebek bakımı ile bilgilere yer vereceklerdir. Çağla Şikel’in Yeni Bir Gün programında sağlıktan modaya güzellikten temizliğe her konuda değiniliyor. Çağla Şikel’in yarın sabahki konukları eski partneri, yakın dostu Alişan ve eşi Buse Varol olacak. Bebek bekleyen çifte Çağla Şikel’in canlı yayında büyük sürprizleri olacak.

Çağla ile Yeni Bir Gün programı 27 aralık perşembe günü yarın 10.00’da FOX’ta yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018