Çağla ile Yeni Bir Gün Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Whatshapp

Çağla Şikel yeni sezonda FOX’ta gündüz kuşağına yeni bir programla ekrana gelecek.. Çağla ile Yeni Bir Gün Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Whatshapp hattına ait telefon numaralarını sizlerle paylaşarak nasıl katılım yapabilirim programa nasıl canlı yayından bağlanırım sorularına cevap vereceğiz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Ne zaman başlıyor? Program yeni sezonda ekrana gelecek ve Eylül Ayından itibaren ekranda olacak. Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği Çağla ile Yeni Bir Gün programında yemek, sağlık, güzellik, alışveriş, moda, dekorasyon gibi hemen hemen herkesi ilgilendiren konular format olarak işlenecek..

Çağla ile Yeni Bir Gün programında fox tv de her gün kadınların merak ettiği hayata dair her şey konunun uzmanları tarafından açıklık getirilerek kafalardaki soru işaretleri giderilecek. Çağla ile Yeni Bir Günde Çağla Şikel her programda konunun uzmanlarıyla yer alacak ve bilgi dolu bir program yapacak.

Çağla ile Yeni Bir Gün Katılım Başvuru Formu

Çağla ile Yeni Bir Gün Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Whatshapp

Çağla Şikelin hazırlayıp sunduğu programa katılmak ve canlı yayında görüşlerinizi paylaşmak uzamanlara sorular sormak istiyorsanız Çağla ile Yeni Bir Gün Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Whatshapp hattına ulaşabilirsiniz. Tüm Bilgiler için >> Çağla Şikel Fox Tv Başvuru Katılım Formu İletişim Bilgileri Whatsapp Hattı

Çağla Şikel Çağla ile Yeni Bir Gün Fox Tv Başvuru Katılım Formu İletişim Bilgileri Whatsapp Hattı telefon numaraları:

Fox tv Çağla ile Yeni Bir Gün Katılım iletişim telefon

Çağla ile Yeni Bir Güne ulaşmak ve canlı yayından görüşüp bağlanmak için telefon ve iletişim hattı:

Telefon: 0 212 414 90 00
Fax: 0 212 416 97 00
Mail: bilgi@fox.com
Adres:
 Fox tv genel merkez, Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2018