Çağla İle Yeni Bir Gün Sunucusu Kimdir Hangi Kanalda Saat

Çağla ile Yeni Bir Gün sunucusu kimdir program hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor ? Çağla Şikel 2019 2020 yeni sezon için anlaşmaya vardı. Eylül ayı itibari ile kendisini ekranlarda sabah şekeri olarak izleyeceğiz. Programın konusu içeriği doktoru ve sunucusu kimdir? Çağla Şikel kimdir boyu yaşı kilos ve instagram hesabı programın iletişim hattı telefon numarası nedir ?

Çağla İle Yeni Bir Gün Sunucusu Kimdir Hangi Kanalda Saat

Çağla ile Yeni Bir Gün Hangi Kanalda ?

Çağla Şikel sabah şekeri olarak karşımıza çıkacak. Hafta içi her gün yılın en çok reyting alacak tv programları arasında olacak. Fox Tv’de yayınlanacak Çağla Şikel’in programı hangi kanalda diye aramayın. Sabahları Fox Tv’de izleyebilirsiniz. Programın yayın saati nedir ?

Çağla ile Yeni Bir Gün Hangi Kanalda ?

Çağla ile Yeni Bir Gün Saat Kaçta ?

Sabahları Fox Tv’nin sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya’nın programı bittikten sonra Çağla Şikel’in estetik doktoru eşliğindeki programı başlayacak. Sonrasında Zuhal Topal ve Fatih Portakal derken günü tamamlayacağız. Hafta içi her sabah 10:00 itibari ile sizleri Fox Tv’de bekliyoruz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Saat Kaçta ?

Çağla ile Yeni Bir Gün Konusu ve İçeriği Nedir ?

Çağla ile Yeni Bir Gün programının konusu belli oldu. Doktor ve estetik uzmanının programdan ayrılmayacağı bir sunum olacak. Konusu ise sağlıklı beslenme, ucuz ve doğru alışveriş, moda ve tasarım özellikle de estetik doktorları ile güzellik ve sağlık üzerine bir program olacak.

Çağla ile Yeni Bir Gün Konusu ve İçeriği Nedir

Çağla ile Yeni Bir Gün Sunucusu ve Doktor Kimdir ?

Çağla ile Yeni Bir Gün sunucusu ve programdaki doktor kimdir merak ediliyor. Özellikle canlı yayında estetik üzerine verdiği bilgiler ile dikkat çeken estetik uzmanı hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle programın sunucusu eski manken Çağla Hanım’ı hatırlayalım.

Çağla ile Yeni Bir Gün Sunucusu ve Doktor Kimdir ?

Sunucu Çağla Şikel Kimdir ?

2 Ocak 1979 İstanbul doğumludur. Babası Azeri asıllı Kars doğumludur. Annesi ise Adana’lıdır. Küçük yaşında dansa düşkünlüğü ve esnek vücudunu geliştirmesi için önünü açan mali müşavir ailesi onu henüz 4. sınıfta iken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimleri alması için göndermeye başladı. Eğitim hayatında da yine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı tercih ederek lisansını eline aldı. Odessia filmi onun ilk oyunculuk deneyimi olarak 1996 yılında cv sine işlendi.

Sunucu Çağla Şikel Kimdir ?

Çağla Şikel 1997 yılında Türkiye Güzeli seçildi. Ülkemizi temsil ettiği Şeysel Adaları’ndaki dünya güzellik yarışmasında 4. oldu ancak Avrupa güzeli seçildi. Bir anda dünyaca ünlenen sunucu Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır gibi birçok ülkede mankenlik yaptı. Bir dönem Beyaz olarak bildiğimiz Beyazıt Öztürk ve Bozok Gören ile aşk yaşamıştır. Emre Altuğ ile 4 yıllık ilişkisinden sonra 2008 yılında İstanbul’un gözde gece mekanı Sortie’de evlenmiştir. Ancak 2015’te ikili ayrılık kararı almıştır. Çağla Hanım bir çocuk annesidir.

Çağla ile Yeni Bir Gün Sunucusu Çağla Şikel Dizileri ve Sunucusu Olduğu Programlar

Başarılı manken oyunculuktan tana çok sunuculuk yapmıştır. Fox Tv’de 2019 – 2020 sezonunda sabah şekeri olarak karşımıza çıkacak uzun boylu mankenin rol aldığı projeleri hatırlayalım.

 • Oyuncu olarak
 • Görgüsüzler (Sultan) (2008)
 • Cennet Mahallesi (Sultan) (2004-2007)
 • Avrupa Yakası (Melek)
 • Zehirli Çiçek
 • Bugün Ne Giysem
  Çağla ile Yeni Bir Gün Sunucusu Çağla Şikel Dizileri ve Sunucusu Olduğu Programlar

  Sunucu olarak 

 • Aile Boyu
 • Şehirler Yarışıyor
 • İlle de Roman Olsun
 • Her şey Dahil (2013-?)
 • Tabu (yarışma)
 • Her Şey Dahil
 • Ben Söylerim (2017)

Çağla ile Yeni Bir Gün Çağla Şikel Boyu Yaşı İnstagram Hesabı

Geçen yıllara rağmen güzelliğinden ödün vermeyen bakımlı eski manken Çağla Şikel’in boyu yaşı kilosu nedir? Kendisine ulaşabileceğiniz instagram hesabı.

 • Boyu: 1,80 m
 • Yaşı: 40
 • Kilosu: 57 kg
 • Göz Rengi: Kahverengi
 • Burcu: Oğlak
 • İnstagram Hesabı: 3,3 Milyondan fazla takipçisi olduğu sosyal medya hesabını @caglasikel tagı ile bulabilirsiniz.
Çağla ile Yeni Bir Gün Çağla Şikel Boyu Yaşı İnstagram Hesabı

Çağla ile Yeni Bir Gün Estetik Doktoru Kimdir ?

Programın ilk fragmanı yayınlanmış olsa da henüz programın doktoru hakkında bilgiler saklı tutulmaktadır. Tanıtımında da uzman doktoru göremedik. Estetik doktorunun kim olduğunu takip ediyoruz. Açıklanır açıklanmaz internette ilk sizlere ulaştıracak dizihaberi.tv sitesi olmaktan gurur duyacağız.

Çağla ile Yeni Bir Gün Estetik Doktoru Kimdir ?

Çağla ile Yeni Bir Gün İletişim Telefon Numarası

Çağla ile Yeni Bir Gün programına iletişim için en hızlı instagram hesabını kullanabilirsiniz. sosyal medya hesaplarından #çağlaileyenibirgün hashtagı ile ve instagram.com/yenibirgunfox linki üzerinden yazabilirsiniz. İletişim numarası olarak 0 212 702 42 42 nolu telefonu direk arayabilirsiniz. Sekreter sizi ilgili bölüme yönlendirecektir.

Çağla ile Yeni Bir Gün İletişim Telefon Numarası

Çağla ile Yeni Bir Gün sunucusu ve estetik doktoru kimdir ? Hangi kanalda yayınlanıyor Çağla Şikel boyu, yaşı ve kilosu hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Programın konusu ve içeriği saat kaçta yayınladığına dair bilgileri sizler için derledik. Konumuza eklenmesini istediğiniz konuları bize yorumlar kısmından iletiniz.

Çağla ile Yeni Bir Gün sunucusu

YORUMLAR

 1. Melih önder yeni klibi çıktı bundan sonra adında harika birisi konuk alırmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.