Çağlar Ertuğrul Avşar Dizisi Kadrosuna Katıldı Rolü Bilgileri

Çağlar Ertuğrul Avşar Dizisi Kadrosuna Katıldı Rolü Bilgileri… Avşar dizisi çok yakında ekranlarda başlayacak. Avşar dizisi bilgileri oyuncularını sizlerle paylaşacağız. Avşar dizisi konusu hikayesi nerede hangi kanalda ne zaman başlayacak hepsi sizlerle konumuzda.

Avşar dizisi bilgileri gelmeye başlıyor. Avşar dizisine katılan yeni oyuncular ile kadrosu netleşmeye başladı. Avla dizisine son olarak Çağlar Ertuğrul dahil oldu. Çağlar Ertuğrul Kimdir? Dizide hangi rolde oynayacak bilgileri sizlerle. Avşar dizisine katılan Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Çağlar Ertuğrul 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çağlar Ertuğrul, ilkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Çağlar Ertuğrul 2011 yılında Koç Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Üniversite yıllarında ilk kez tiyatro ile tanıştı. Koç Üniversitesi’nde “Romeolar ve Julietler” adlı bir oyunda oynayarak sahnelere adım atmış oldu.

2012 yılında tanınmasına vesile olan yönetmenliğini Alper Çağlar’ın yaptığı Dağ adlı askeri filmde rol aldı. Bu filmdeki rolünden sonra çok sayıda film ve dizi de yer almıştır. Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, başrollerinde Fatih Artman, Hande Doğandemir, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz’in yer aldığı Bana Masal Anlatma filminde rol aldı. Çağlar Ertuğrul bir yandan da tiyatro kariyerine devam etmiştir. 2. tiyatro oyunu da Kaos Teorileri, Leş ve Yobaz adlı tiyatro oyunlarında da sahneye çıkmıştır.

Film projelerinden sonra ekranlarda da başarılı dizilerde rol aldı. Çağlar Ertuğrul Benim İçin Üzülme, Medcezir, Kurt Seyit, Boynu Bükükler ve Beyaz Karanfil adlı dizilerde yer almıştır. 2016 yılında Dağ 2 filminde rol aldıktan sonra son dizisi Startv ekranalrında yayınlanan ve çok sevilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yağız Egemen  rolünde oynadı. Son olarakta 2018 yılında vizyona giren Ailecek Şaşkınız filminde doktor rolünde oynadı.

Çağlar Ertuğrul yeni dizisi Avşar dizisinde hangi rolde oynayacak henüz belli değil. Avşar dizisi başrol oyuncuları kimler?  Bilgiler netleştikçe konumuz güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çağlar Ertuğrul Avşar Dizisi Kadrosuna Katıldı Rolü Bilgileri (2 Yorum)

  1. Ançak Başrol Çağlar Bey ile olur fikrimce eğer haber doğru ise. Başrol kabul eder başka kabul etmez bence

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018