Çalınmış Hayatlar Oyuncuları Kimdir Özgecan Aslan Münevver Karabulut Kim Oynayacak

Artık diziler internet üzerinden yayınlanmaya ve izlenmeye başladı. Bu alanda iddaalı olan BluTV de daha önce yayınlandığı  Masum ve Sahipli dizileri beğeni kazanında bir yeni diziyi daha ekliyor. Yıllarca milletimizin canını acıtan yasa boğan kadın cinayetleri konularının işleneceği bir dizi yayınlanacak. Bu dizinin adı Çalınmış Hayatlar.

Çalınmış Hayatlar dizisinde Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierra cinayetleri hayatları anlatılacak. Bu anlatılanlar tamamen ailelerin de izniyle olacak ve aile katılımı da olabilecek diziye. Çalınmış Hayatların dizisinin sunuculuğunu Gökçen Özdemir yaparken yönetmenliği Deniz Yılmaz Şayir üstleniyor.

Çalınmş Hayatlar dizisi 3 bölüm şeklinde ve 60 dakika olarak yayınlanacak. Blu tv den izlenebilecek olan dizi çok yakında başlayacak. Çalınmış Hayatlar dizisinde konu edilecek kadın cinayetlerini oynayacak oyuncular da merak konusu oldu. İşte bu bilgiler; Münevver Karabulut… 17 yaşındayken 3 Mart 2009 yılında Cem Garipoğlu tarafından öldürüldü. Münevver Karabulutu Cansu Diktaş canlandıracak. Cansu Diktaş 1985 doğumlu ve İstanbullu.

Mersin’de 2015 yılında tecavüz etmesine direndiği için minibüs şoförü Ahmet Suphi Altındökenin vahşice öldürdüğü Özgecan Aslan cinayeti de işlenecek dizi de ve milletimizin aklında hiç silinmeyecek izler tazelenecek. Özgecan Aslanı da Özge Özkaplan canlandırdı.

Bir turist cinayeti de milletimizi yasa boğmuştu. İstanbula fotoğraf çekmek için gelen ve Ziya Tasalı tarafından öldürülen Sarai Sierra cinayeti de anlatılacak dizide. Sarai yi Onuryay Evrentan canlandıracak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.