Can Kırıkları Başrol Oyuncuları Kimler Oldu Serhat Teoman Partneri Kim?

Can Kırıkları Başrol Oyuncuları Kimler Oldu Serhat Teoman Partneri Kim? Can Kırıkları dizisi yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Can Kırıkları dizisi cast çalışmaları devam ediyor. Can Kırıkları dizisi için başrol arayışları tamamlanmak üzere. Erkek başrol oyuncusu Serhat Teoman olurken kadın başrol arayışı sürüyor.

Can Kırıkları dizisi Ntc Medyanın sponsorluğunda yayınlanırken yönetmenliğini de Serkan Birinci üstleniyor. Serkan Birinci daha önce de Kırgın Çiçekler dizisini yönetti.  Ntc Medya’da daha önce Atv için Aşk ve Mavi dizisi ve Kırgın Çiçekler dizisini hazırlamıştı. İki dizi de reytinglerde oldukça başarılı yapımlardı. Bu yüzden de Atv Ntc Medya’dan yeni dizi istedi ve Can Kırıkları hazırlanıyor. Can Kırıkları dizinin senaryosunu Sema Ali Erol ve Mahir Ali Erol yazıyor.

Can Kırıkları dizisi konusu iki kadın polisin zorlu ve etkileyici hikâyesini izleyici ile buluşturulacak. Kadın olmakla  polis olmanın zorluklarını anlatacak olan dizi de duygusal aksiyon işlenecek. Can Kırıkları dizisi polisiye dizisi olacak ama kadın polis olduğu için duygusal yönü de ağır basacaktır.  Can Kırıkları dizisinin kadın başrolleri belli olmadı. Erkek başrol ise Serhat Teoman oldu.

Can Kırıkları dizisi Serhat Teoman Kimdir?

Serhat Teoman Kimdir? Serhat Teoman 4 haziran 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Serhat Teoman tiyatroya başlamıştır ve 9Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun olmuştur. Yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yapmıştır.

Yakışıklı oyuncunun kariyeri de 2000li yıllarda başladı. Hem dizi film oyunculuğu yaparken aynı anda tiyatro da oynamıştır.  Kuzey Güney dizisi ile tanınmıştır. Bu dizide Buğra Gürsoy, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol almıştır. Kendisini gösteren ve bu dizi ile ünlenen oyuncunun rol aldığı diğer diziler 2003 Kurşun Yarası, 2005 Kanlı Düğün, 2006 Ahh İstanbul, 2006 Yalancı Yarim, 2007 Yerim, 2008 Hepimiz Birimiz İçin, 2008 Kız Takımı, 2008 Gece Gündüz, 2009 Uygun Adım Aşk, Bitmeyen Şarkı, Gün Akşam Oldu, Kuzey Güney, Bugünün Saraylısı, Acil Aşk Aranıyor, Acil Servis, Kaçın Kurası, Anne dizilerinde rol aldı.

Can Kırıkları disi Serhat Teoman’ın rol arkadaşı kim olsun istersiniz? Yorumlara yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Can Kırıkları Başrol Oyuncuları Kimler Oldu Serhat Teoman Partneri Kim? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018