Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi, Nasıl Gidilir?

Biliyoruz çok merak edilen bir konu Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi, Nasıl Gidilir? sorusu.. Başrollerini Seçkin Özdemir ve Hande Doğandemir’in paylaştığı Can Kırıkları dizisine son olarak Beni Affet dizisinde izlediğimiz Gözde Duru Belge dahil oldu. Peki Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor hangi il ilçe köy merak edenler var mı?

2018-2019 yeni sezonunda Atv’de ekrana gelecek olan Can kırıkları dizisinde Hangi oyuncular yer alacak yavaş yavaş belli olurken Seçkin Özdemir ve Hande Doğandemir’in başrolleri paylaşacağı kesinleşti. Geçtiğimiz sezon Beni Affet dizisinde oynayan Gözde Duru belge de Can kırıkları dizisine dahil olan son oyuncu oldu. Peki dizinin mekanları setin kurulacağı yerler belli mi?

Peki yeni sezonda Can Kırıkları dizisi nerede çekilecek hangi mekanlar kullanılacak dizinin çekildiği il ilçe kasaba köy neresi gibi soruları merak edenler için bu konumuzda cevap vermeye çalışacağız. Can Kırıkları dizisinin çekim seti nereye kuruldu Can Kırıkları dizisinin çekildiği yere nasıl giderim oyuncularla görüşme imkanı var mı Can Kırıkları dizi setinde oyuncularla konuşup resim çekine bilirsiniz.. Hepsi zaten cana yakın kişiler..

Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor hangi il ilçede

Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi, Nasıl Gidilir?

NTC Medya’nın yapımcılığında çekilmeye başlanan Can Kırıkları dizisinin ekibi daha önce Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi’yle oldukça büyük işler başarmış ve her iki dizide uzun süre devam edip oldukça yüksek reytingler almışlardı ki Aşk ve Mavi halen devam ediyor. O dizilerin referansları ile NTC Medya’nın iddialı yeni dizisi Can Kırıntıları’nın nerede çekileceği merak ediliyordu, sonunda belli oldu.

Can Kırıkları Dizisi Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir

Başrollerinde Hande Doğandemir, Funda Eryiğit’in oynayacağı Seçkin Özdemir ve Gözde Duru Belge gibi oyuncularında başrollere eşlik edeceği polis Leyla ve Zeynep’in hikayesi etrafında şekillenen diziye daha sonra Seçkin Özgür Çevik, Alican Yücesoy ile Hazar Motan gibi oyuncular da dahil oldu. Peki Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor yeri belli mi?

Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor? Can Kırıkları Dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılacak. Ancak sadece İstanbul ile kalmayacak olan dizi çekimleri zaman zaman Antalya‘da devam edecek. Mahir Ali Erol ile Sema Ali Erol’un diyaloglarını kaleme almış oldukları bu sıra dışı güzel hikayenin çekimleri kısa bir süre içinde Antalya’da başlayacak ve Antalya‘daki çekimler sonrasında dizi ekibi İstanbul’da diziyi çekmeye devam edecek…

Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor İstanbul şile ağlayan kayalar neresi?

Can Kırıkları Dizisi Nerede Çekiliyor İstanbul şile ağlayan kayalar

Son olarak Can Kırıkları dizisi çekim ekibi bazı oyuncularla Şilede deniz kıyısında Ağlayan Kayalar denilen yerde vinç ile bir uçurumdan düşme atlama sahnesi çektiler. Atv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Can Kırıkları dizisi oldukça heyecanlı bir bekleyiş ile devam ediyor.  Can Kırıkları Dizisi İstanbul’da Şile kıyısında bulunan ağlayan kayalar mevkiinde oldukça güzel manzaralarda çekimler devam ediyor..

Can Kırıkları Dizisi Antalya çekimleri yapıldı bitti mi devam mı?

Can Kırıkları Dizisi Antalya çekimleri yapıldı

Dizimizin ilk çekim yeri olarak Antalya’da başlanan set çalışmaları kısa süreli çekimlerin ardından İstanbul’da devam ediyor. Can Kırıkları Dizisi Antalya çekimleri yapıldı bitti ama ilerleyen günlerde sahillerde yeniden tatil çekimleri yapılacak ve Can Kırıkları seti yeniden Antalya’ya taşınacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018