Can Kırıkları Dizisi Oyuncu Karakterleri Dizide Kim kimdir?

Atv yeni sezona bomba gibi hazırlanırken Can Kırıkları dizisini de en gözde dizelerinden birisi olarak görüyor ve 2018-2019 da oldukça yüksek bir performans bekliyor. Can kırıkları bakalım bu beklentileri karşılayabilecek mi iyi bir reyting alarak yeni sezona damga vuracak mı izleyip göreceğiz.. Hande Doğandemir,Seçkin Özdemir,Alican Yücesoy,Funda Eryiğit,Özgür Çevik,Ecem Üstündağ ve Ali İpin gibi isimlerin yer aldığı “Can Kırıkları” yarın akşam ATV’de başlıyor.

NTC Medya’nın imza attığı atv’nin yeni sezonda yayınlanacak olan ‘Can Kırıkları‘ dizisi sete çıkmaya hazırlanıyor. Çekimleri son hız devam eden dizide son olarak Atv yeni yıl konsepti için fotograf çekimleri yapıldı. Yeni sezonun en iddialı yapımlarının başında gelen dizide en ön planda yer alan polisiye dizisi olması hasebiyle arka sokaklar dizisine rakip olarak görünüyor..

Can Kırıkları dizisinin konusu: Can Kırıkları isimli polisiye dizide gençlik yıllarında yurt arkadaşı olan Leyla ile Zeynep’in etkileyici hikâyesi anlatılıyor. Leyla ve Zeynep çok iyi bir arkadaş hemde iş yerinde birlikte görev almaktadırlar. Her ikisi de polis olan iki eski dost, yolları ayrılsa da aynı emniyet müdürlüğünde bir araya geliyorlar. Can Kırıkları dizisi bu iki samimi arkadaşın başından geçenlere yoğunlaşacak..

Yeni sezonda Atv de yayınlanacak olan ve Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çekimleri cuma günü başladı. Dizinin çekim Seti Antalya‘da başladı ancak dizinin asıl hikayesi İstanbul‘da devam edecek. Sette İstanbula taşınacak ve kaldığı yerden devam edecek.

Atv Can Kırıkları Oyuncu Karakterleri Dizide Kim kimdir

Can Kırıkları Oyuncu Kadrosunda kim kimdir?

Yeni Atv dizisi Can Kırıkları dizisinde Leyla’yı Hande Doğandemir canlandırıyor.  Can Kırıkları dizisinde Zeynep’i ise Funda Eryiğit canlandıracak. Bu iki karakter dizinin asıl önemli aktörleri olarak ön planda olacaklar.. Dizide Leyla’nın polis partneri Aslan’ı Seçkin Özdemir, Zeynep’in savcı eşi Kerem’i Özgür Çevik oynayacaklar.

Can Kırıklarında Alican Yücesoy’un ise karanlık bir adam olan Cihan Karadağ rolüne hayat verdiğini ve oldukça zor bir karakteri oynayacağını söyleyebiliriz. ‘Can Kırıkları’nda Kemal Uçar ile diziye son katılan Hazar Motan da kilit rollerle seyirci karşısına çıkacak. Dizinin oyuncuları çekimler öncesi gözlem yapıp silah kullanma eğitimi aldı..

Can Kırıkları Dizisi Oyuncu Karakterleri Dizide Kim kimdir

Atv yeni sezon Can Kırıkları Dizisi Oyuncu Karakterleri DizideKimkimdir?

Dizinin kadrosu oldukça geniş. Ancak ilerleyen zamanda daha da genişlemesi ve gerçekten de iddialı bir yapım olduğunu herkese göstermesi gerekiyor. Eğer reytinglerde tutunabilirse yıl boyunca izleyeceğiz Can Kırıkları Dizisini..

Hande Doğandemir – Leyla Akgün (Doğan)​ Çocuk Esirgeme Kurumu’nda büyümüş. 15-16 yaşlarındayken ailem diyebileceği tek kişi kardeşi gibi benimsediği Zeynep olmuş. Leyla’yla Zeynep arasındaki bu ilişki, Cihan Karadağ’ın genç yaşlarında hayatlarına girmesiyle bozulmuş.
Günümüzde Leyla, zamanında ölümden dönmüş, hiçbir korkusu, kaygısı, endişesi olmayan, gözü kara bir polis. Onu yaşatan, bu denli güçlü yapan, komiser olmasını sağlayan ise Cihan’a olan kini ve intikam yemini. Yıllar sonra hayat, Leyla ile Zeynep’i bir kez daha bir araya getirecektir. Ne dost, ne düşman, birbirlerinin suç ortağı olacaklardır
Seçkin Özdemir – Aslan Erçetinİşkolik, kuralcı, mantıklı, akıllı, başarılı bir başkomiser. Leyla’nın amiri. Zeynep’in akademiden üst sınıfı. İş ilişkileri dışında Zeynep ve kocası Kerem’in aile dostları. Büyük bir organize suç şebekesinin kilit isimleri olan Haşmet Köprülü ve damadı Cihan Karadağ’ı yakalama derdinde.
Funda Eryiğit – Zeynep İnanBaskıcı bir ailede büyümüş. Leyla’nın Cihan’la evliliğini yaptığı gece, onun da hayatı mahvoluyor. Hep Leyla’yı suçluyor. Yaşadıklarını yok saymış, polis okuluna gitmiş, komiser olmuş. Genç ve başarılı bir savcı olan Kerem ile evli. Yıllar sonra Leyla ile bir araya gelecek, suç ortağı olacaklardır.
Alican Yücesoy – Cihan Karadağ Evli, bir kız çocuk babası. Karizmatik, sert, güçlü ama geçmişine de bir o kadar takıntılı bir adam. Çocukluğu üvey baba eziyetiyle geçmiş. Sokaklarda, sert hayat koşullarıyla büyümüş. Hayatta kalmak için güçlü ve acımasız olmaya inanıyor. Kayınpederi Haşmet Köprülü’nün elini eteğini işlerden çekmesiyle iyice güçleniyor. Kardeşi Ercüment kıymetlisi. Onun yüzünden gelişen olaylar kayınpederi Haşmet Köprülü ile karşı karşıya getiriyor.
Özgür Çevik – Kerem İnan  Akıllı, başarılı, idealist bir savcı. Mesleki ve ahlaki idealistliği sebebiyle büyük iç çatışmalar yaşamasına rağmen karısına olan aşkı ağır basıyor.
Hazar Motan – Hande Tekin Anne babasını çocuk yaşta kaybetmiş. Yetimhaneden de kaçarak hayatını zorlaştırmış. Erkek çocuğu gibi büyümüştür. Önce Polis okuluna girmeyi başarmış, sonra narkotik şubede göreve başlamıştır. Polis hayatını çocukluğundan beri ona bakanlara borcunu ödeyerek geçirir. Ta ki Başkomiser Aslan’a aşık olana kadar…
Kemal Uçar – Zeki Sarı​ Çevik, yakışıklı bir adam. Annesi, Zeko beş yaşındayken intihar eder. Zeko çok dürüst olan polis babasını içten içe suçlar. Bu yüzden ahlak anlayışı babasına tamamen zıt gelişir. Aslan ve Zeko mahallede birlikte büyürler. Kan kardeşi olurlar… Zeko, Aslan’ın Cihan’la savaşının şiddetlendiği noktada kan kardeşine yardım etmek ister. Ancak gelişen olaylar Zeko’yu çok zor bir karar almak durumunda bırakacaktır.
Ecem Özkaya – Aysel Karadağ  Cihan Karadağ’ın karısı. Bakımlı, güzel, akıllı, babasına düşkün ve güçlü bir kadın. Babasının karanlık dünyasını hiç bir zaman sorgulamamış, eleştirmemiş. Cihan’la tanışana kadar babasına aşık bir kız çocuğu olarak büyümüş.
Ecem Özkaya - Aysel Karadağ

Can Kırıkları Dizisindeki karakterler oyuncular

Sizlerde Can Kırıkları Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder, Can Kırıkları Dizisine yayın hayatında başarılar dileriz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018