Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Çok yakında Atv ekranlarında yeni bir dizi daha bekliyor bizleri. Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanını sizler için hazırlayacağız ve buradan paylaşacağız. Yeni dizi Can Kırıkları büyük ihtimalle Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Pazartesi veya Cumartesi ekrana gelmesi beklenen dizinin büyük ihtimalle Kırgın çiçekler veya Bahtiyar Ölmez dizilerinden birinin yerine başlaması planlanıyor.

Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Kimler: Can Kırıkları Dizisi Oyuncularının henüz tam olarak ksinleşmediğini sizlere duyuralım Ancak dizi oyuncularının titizlikle seçileceği ve yeni dizi Can Kırıklarının aceleye getirilmeden oldukça kaliteli bir seyir ile izleyiciye sunulacağını öğrendik. Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları cast çalışmaları bittikten hemen sonra açıklanacak ve sitemizde detaylı olarak sizlere sunulacaktır.

Can Kırıkları Dizisinin Konusu Nedir? Dizide asıl konu İki kadın polisin etkileyici hayat hikayesidir. Polislerin oldukça zorlu çalışma şartlarının ve başlarına gelen sırdışı olayların konu olacağı Can Kırıkları hem işi hem özel hayatı arasında sıkışmış bu hayatları tv ekranına taşıyacak. Can Kırıkları Ne zaman Başlayacak? NTC Medya’nın son döneme damga vuracak olan iddialı yeni dizisi Can Kırıkları Ramazan ayından önce ATV’de yayınlanması bekleniyor.

Can Kırıkları Dizisinin henüz fragmanı yayınlanmadı. Ancak dizi ekibinin tamamlanması ve ardından yapılacak deneme çekimleri sonrasında 2018 yılında Ramazan ayına Mayıs 15 yetiştirilmesi bekleniyor. Mahir Ali Erol ile Sema Ali Erol kaleme aldığı Can Kırıkları Dizisi. Dizinin polisiyeden yana duygusal olaylar üzerine kurulu olacağı konuşuluyor.

Can Kırıkları Dizisi Oyuncu Karakterleri Dizide Kim kimdir?

Ecem Özkaya – Aysel Karadağ
Cihan Karadağ’ın karısı. Bakımlı, güzel, akıllı, babasına düşkün ve güçlü bir kadın. Babasının karanlık dünyasını hiç bir zaman sorgulamamış, eleştirmemiş. Cihan’la tanışana kadar babasına aşık bir kız çocuğu olarak büyümüş.
Kemal Uçar – Zeki Sarı

Çevik, yakışıklı bir adam. Annesi, Zeko beş yaşındayken intihar eder. Zeko çok dürüst olan polis babasını içten içe suçlar. Bu yüzden ahlak anlayışı babasına tamamen zıt gelişir. Aslan ve Zeko mahallede birlikte büyürler. Kan kardeşi olurlar… Zeko, Aslan’ın Cihan’la savaşının şiddetlendiği noktada kan kardeşine yardım etmek ister. Ancak gelişen olaylar Zeko’yu çok zor bir karar almak durumunda bırakacaktır.

Hazar Motan – Hande Tekin
Anne babasını çocuk yaşta kaybetmiş. Yetimhaneden de kaçarak hayatını zorlaştırmış. Erkek çocuğu gibi büyümüştür. Önce Polis okuluna girmeyi başarmış, sonra narkotik şubede göreve başlamıştır. Polis hayatını çocukluğundan beri ona bakanlara borcunu ödeyerek geçirir. Ta ki Başkomiser Aslan’a aşık olana kadar…
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018