Can Kırıkları Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi?

Can Kırıkları Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi? Sorusu elbette zor bir soru olsa da sizler için cevaplamaya ve detaylarını paylaşmaya çalışacağız. Başrollerinde Hande Doğandemir Funda Eryiğit ve Seçkin Özdemir gibi oyuncuların yer aldığı ve polisiye bir dizi olan Can Kırıkları Pazartesi günü reyting alabilir mi ayakta kalabilir mi dizi tutulur ve izlenir mi oldukça merak ediliyor.

Açıkçası pazartesi günleri reyting kazanmanın en zor olduğu günlerden bir tanesi oldu hemen söyleyelim. Can Kırıkları dizisinin senaryosunu ve Oyuncu kalitesi bir tarafa bırakarak açıkça belirtmekte fayda var ki pazartesi günleri yayınlanan söz ve çukur gibi dizilerin Hatta yasak Elma dizisinin de olduğu bir günde reyting kazanmak oldukça zor bir iş.

8 Ekim 2018 pazartesi total reytingleri

Can Kırıkları Dizisi Reytingleri 8 Ekim Pazartesi Ab Total Sıralaması:

Çünkü bu diziler ikinci hatta 3. sezonunu yaşıyor ve oldukça tecrübeli bir şekilde yollarda devam ederken Can Kırıkları dizisinin ilk defa yayınlanacak olmazsa diğer dizilerden çok geç başlaması oyuncu kalitesinin diğerleri bir tarafa bırakayım da cam kırıklarını izlediğin dedirtecek türden olmaması gibi nedenlerden dolayı pazartesi günleri çok düşük reyting olacağını tahmin ediyoruz.

Can Kırıkları dizisi Reyting sonuçları

Elbette dizi başlamadan onu eleştirmek kötülemek ya da düşük ve etnik alacağını söyleyerek izleyenleri kırmak incitmek değil ama ancak Can Kırıkları başladığı günü göz önünde bulundurduğumuzda oldukça zor bir günde ve saatte başlıyor. pazartesi günleri reyting alabilmek Gerçekten de çok zor. Üstelik çukur gibi bir dizi söz dizisine alt etmiş reytinglerini sürekli artırıyor Ve bu bahsettiğimiz 3 dizi dışında kalan koca koca yalanlar erken final yapma durumunda Ege’nin oldukça düşük reytingler alıyor. Peki Can Kırıkları dizisi Pazartesi reyting alabilir mi?

Açıkçası oldukça zor görüyorum ve bu ihtimali. Can Kırıkları dizisi Pazartesi yerine cumartesi olsa Kesinlikle daha yüksek şanssız olur diye bilirdik veya pazar günü olsa daha şanslı diyebilirdim ama pazartesi günü için oldukça zor ve renkli kazanmanın neredeyse mümkün olmadığı bir günde yepyeni bir diziye harcamak bence çok kötü olacak oyuncular için ve Atv kanalı için.

Can Kırıkları Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu izlendi mi

Yorum: ATV 8.10.19 Pazartesi günü can kırıkları Dizisini Başlatıyor.. Pazartesi Günü ? Allah Aşkına çukur ve söz Dizilerine kafa tutacak ne oyuncu kadrosu nede senaryosu var bu Dizinin…Onuda geçtim yasak elma Dizisinin reytinglerine dahil yaklaşacağını sanmıyorum.. ATV kirgin cicekler ile Pazartesi geceleri %5 Reyting yakalamayı başarıyordu bu Dizide bunu yakalayacaklarını hiç ama hiç sanmıyorum..

Can Kırıkları dizisinin resmi Reyting sonuçlarına AB ve Total reyting yerine yer dizilerle olan ilişkilerini ve analizlerini burada sizlerle paylaşacağız. Can Kırıkları dizisinin başlamasından hemen sonra bizi hakkındaki detaylı yorumlarımızı ve görüşlerinizi buradan paylaşacağız. lütfen Sizlerde yorum ve görüşlerinize Can Kırıkları dizisinin devam edip etmeyeceği ve reyting kazanım kazanamayacağı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız Şimdiden teşekkür ediyorum.

Can Kırıkları Dizisi Reytingleri 8 Ekim Pazartesi Ab Total sıralamasını buraya ekleyeceğiz detaylı şekilde. İzlediğimiz kadarıyla oldukça keyifli bir dizi gibi gelse de Söz ve Çukur gibi dizilerin gölgesinde kalacağını düşünüyoruz. Ayrıca Yasak Elma ve Koca Koca yalanlar dizileri de Can Kırıkları dizisinin alacağı reytinglere bakalım nasıl etki edecekler..

Can Kırıkları Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Devam Eder mi Erken Final mi yapar?

Dizinin konusu güzel olsa da kısa sürede erken final yapacak bir havası var. Çok zor bir günde başladı yarışa. Bu nedenle tutunması çok çok zor diye düşünüyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Can Kırıkları Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi? (2 Yorum)

  1. Ya bence çok güzel bir dizi ben zor olsada tutacağını düşünüyorum ve tutmasını cok ıstiyorum

Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2018