Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Can Kırıkları Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Günlerde Saat Kaçta Atv de?

İlk bölümü ile Atv de izleyici ile buluşan Can Kırıkları Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Günlerde Saat Kaçta Atv de? ATV ekranlarında 8 Ekim 2018 Pazartesi akşamı başlayan yeni dizilerden birisi de Can Kırıkları dizisi oldu. İlk bölümü ile 8 Ekim pazartesi günü ekrana gelen Atv ekranlarından en yeni dizisi olan Can Kırıkları kaç bölüm sürecek ne kadar devam edecek ne zaman final yapacak gibi sorular için henüz erken ama Can Kırıkları hangi günler yeniden yayınlanacak Can Kırıkları dizisinin tekrar bölümleri ne zaman hangi günlerde ve saatlerde Atv’de olacak merak edilmeye başlandı.

Çünkü dizinin ilk bölümünü Pazartesi günü birçok kişi izleyemedi. Çukur ve söz gibi önemli dizilerin yer aldığı Pazartesi günü dizi izleme fırsatı bulamayanlar Can Kırıkları dizisinin tekrar bölümlerini izlemek için ATV’nin yayın akışında ve sonraki günlerde ne zaman yeniden ekrana geleceğini oldukça merak ettiler. Biz de bu içeriğimizde Can Kırıkları dizisinin tekrarları ne zaman hangi günlerde yayınlanacak Atv ekranlarında hangi gün saat kaçta dizi tekrarları olacak bu konuda sizleri aydınlatmak istiyoruz.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Can Kırıkları Dizisi Tekrarları Gün ve Saatleri

Can Kırıkları Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Günlerde Saat Kaçta Atv de?

Can Kırıkları dizisi ilk bölümü ile 8 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 20.00 da Atv’de ekrana geldi. Dizinin bitiminden hemen sonra 1. bölüm tekrarı Atv’de saat 22.30 da yeniden yayınlandı ve dizinin ilk bölümünü izleyemeyenler veya farklı diziye baktıkları için fırsat bulamayanlar Can Kırıkları dizisinin 1 bölüm tekrarını Pazartesi günü 22.30 dan hemen sonra izleye bildiler.

Can Kırıkları Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak, Hangi Gün ve Saatte?

Çarşamba: Can Kırıkları – 00.20
Cuma:  Can Kırıkları – 00.15
Cumartesi: Can Kırıkları – 10.00 | 23.15
Pazar: Can Kırıkları – 15.30

Peki bundan sonra Can Kırıkları dizisi hangi günlerde ve hangi saatlerde ekrana gelecek Atv’de yeniden ekrana geleceği gün ve Saatleri belli mi diye merak edip İzlemek isteyenler için bizde ATV yayın akışına bakarak detaylı bir şekilde sizlere aktarmak istiyorum. işte Atv’de ekrana gelen Can Kırıkları dizinin tekrar yayınlanacağı günler ve saatleri aşağıdaki gibidir:

Can Kırıkları Dizisi Tekrarları Gün ve Saatleri

Pazartesi 20.00 Yeni Bölüm
Pazartesi 23.00 Tekrarı
Çarşamba 00.20 Tekrarı
Cuma 00.15 Tekrar
Cumartesi 23.15 Tekrar
Pazar 12.20 Tekrar

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

6 Yorum Var

6 Comments

 1. Elif

  16 Kasım 2018 at 14:53

  Can kiriklari dizisi bitmesin nolur

 2. Emine

  14 Kasım 2018 at 21:09

  Bu dizi bittimi

 3. Emos

  8 Kasım 2018 at 21:48

  Ya ben bu dizinin tekrar başlamasını istiyorum ya

  • Dilan

   16 Kasım 2018 at 14:55

   Aynen haklisin ya

  • Anonim

   3 Aralık 2018 at 20:55

   Ya bende dizinin devam etmesini istiyorum

 4. Seyda

  5 Kasım 2018 at 21:46

  Bence filmin basinda başka olaylara da bakmalilardi sonradan bu olaylar gelismeliydi .

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top