Can Kırıkları Zeynep Kimdir? Polis Zeynep Rolü (Funda Eryiğit) Bilgileri

Can Kırıkları dizisi yeni oyuncuları ile bomba gibi geliyor. Can Kırıkları dizisinde Leyla ve Zeynep isminde iki kadın polisin olduğunu daha önceki konumuzda yazmıştık. İşte Can Kırıkları dizisinde Zeynep polis Kimdir? Polis Zeynep Rolünün gerçek adı soyadı ve Bilgilerini sizlerle paylaşacağız burada..

Can Kırıkları dizisi etkileyici polis hikayesini ekrana taşıyacağı için hem meslek olarak polislerin hemde ailelerinin oldukça ilgisini çekecek gibi. Can Kırıkları dizisinde Zeynep Kimdir? Leyla ile birlikte izlemiş olduğumuz Polis Zeynep Rolünü kim oynuyor adı soyadı biyografisi hakkında bilgiler dizihaberi.tv de..

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini ise Serkan Birinci’nin yaptığı, senaristliğini Sema Ali Erol ve Mahir Ali Erol’un devam ettireceği Can Kırıkları dizisi oldukça merak ediliyor. Can Kırıkları başrollerinde Hande Doğandemirin oynadığı Leyla polis ve Funda Eryiğitin oynadığı Zeynep rolü oldukça merak ediliyor. Funda Eryiğit’in Zeynep rolü ile yer aldığı dizi iki kadın polisin etkileyici hikâyesini ekrana taşıyacak.

Can Kırıkları Zeynep Kimdir Polis Zeynep

Can Kırıkları Zeynep Kimdir? Polis Zeynep Rolü (Funda Eryiğit) Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Zeynep rolünde oynayacak olan Polis karakterini (Funda Eryiğit) isimli güzel oyuncu canlandıracak. Funda Eryiğit Kimdir, 1 Mart 1984 tarihinde Hollanda’nın Zwolle şehrinde doğan güzel oyuncumuz aslen Samsun Bafralıdır. Funda Eryiğit İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü sonra da Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir.

Funda Eryiğit Üniversitede okuduğu yıllarda oyunculuk ve tiyatro yapmaya başladı.  2008 de ilk dizisi olan “Canım Ailem” dizisinde Seyhan karakterini canlandırdı. Funda Eryiğit, 2014 yılında ise asıl meşhur olduğu Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un başrolelrinde oynadığı “Karadayı” dizisinde Mahir’in sevgilisi  Belgin rolüyle izleyicinin beğenisini kazandı.

Can Kırıkları dizisi Polis Zeynep Rolü (Funda Eryiğit)

Funda Eryiğit 2016 yılında ise çok kısa süren bir dizi olan “Gecenin Kraliçesi” nde Esra karakterini canlandırdı. Funda Eryiğit son dizisi ise Can Kırıkları oldu. Can Kırıkları dizisinde Polis zeynep rolünde oynayacak olan Funda Eryiğit instagramda oldukça aktif. Funda Eryiğit İnstagram adresi: instagram.com/fundaery


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2018