Can Nergis Hercai Dizisine Başlamadan Ayrıldı !

Usta oyuncu Can Nergis Hercai dizisinde başlamadan ayrıldı. Takipçilerini sevindirdiği başlangıç haberinden sonra uzun sürmeyen birlikteliğin nedeni neydi ? Can Nergis Hercai dizisinden neden ayrıldı ? Yerine kimin ile hangi oyuncu ile anlaşıldı?

Can Nergis Hercai Dizisine Başlamadan Ayrıldı !

Hercai Can Nergis Neden Ayrıldı?

Hercai dizisi yeni bölümleri için oyuncu arayışına girmişti. Hercai yeni sezon oyuncuları arasına katılması için Can Nergis ile anlaşıldı. Ancak bu birliktelik çok uzun sürmedi. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile kulislerdeki haberi de doğruladı. Peki neden anlaşma bozuldu? Son zamanlarda TL üzerindeki değer kaybı durumu ile oyuncu yapımcı şirketi ile bütçe üzerinde anlaşamadı. İlk görüşmelerinde rakamsal olarak yaklaşmış olsalar da çekimlerine başlanamadı. Onun yerine farklı bir oyuncu ile Hercai dizisi yeni sezonda devam edecek.

Hercai Yeni Sezon Oyuncuları Akın Akınözü

Başarılı oyuncu Akın Akınözü ile yapımcılar anlaşmaya vardıktan sonra Can Nergis sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yeni oyuncuya başarılar dileyerek hayırlı olmasını yazdı. Belki de ben oynasaydım reyting alamayacaktı başarılı olamayacaktık dedi. Rolü alan oyuncuya 2019 2020 yılı içerisinde başarılar diliyorum dedi. Yakışıklı oyuncu yeni sezonda hangi dizide rol alacak değerlendirdiği farklı projeler var mı merak ediyoruz.

Hercai yeni sezon oyuncuları arsına giren Akın Akınözü rolü Can Nergis’in elinden almış görülüyor. Peki Can Nergis neden Hercai dizisi ile anlaşamadı ve setten ayrıldı ? Asıl nedenlerini konumuzda bulabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz. Siz yeni Can Nergis hanım yerine diziye dahil olan Akın Akınözü yerine ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Can Nergis Hercai Dizisine Başlamadan Ayrıldı ! (1 Yorum)

  1. Vallah Akin’ni cok sevdik ama can nergisi Anne dizisi’den belli takip’te bulunuyorum !!Yani Can Nergis olsaydi daha iyi olurdu!!ama Akin Akinözü pek kötü’de sayilmaz !!aslinda yani cok iyi oynuyor Miran!ni!!

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2019