Caner Toygar Ak Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı oldu şaka mı gerçek mi?

Şaka mı gerçek mi bilemedim Canerin millet vekili aday adayı olmasını. Önce birilerinin şakası sandım ama baktım ki haber sitelerinin hepsinde Caner boy boy resimlerle Vekil adayı olarak duruyor ve birde İnstagramdan aday olduğuna dair paylaşım yapmış. Caner Toygar Ak Parti İstanbul Milletvekili olur mu olmaz mı değil mesele..

Mesela Cener gibi medyaya malolmuş hatta mal olmuş bir yüzün hiç sıkılmadan çekinmeden vekil adaylığı için ön plana çıkması şaşırtıcı. Hani ünlüler dünyasında siyasete düşkün çok kişi çıkmaz ama görünen o ki ekranda özellikle Esra Erol ve Zuhal Topal gibi fenomen isimlerin programlarında aylarca kalıp geçtiğimiz sezon evlenmiş olan Caner Toygar kısa sürede boşanmıştı.

Kimselere güven vermeyen Caner birde baktık ki Ak partiden vekil adayı. Oha çüş bravo yani, bu kdar da olmaz dedim kendi kendime, Siyaset ciddi bir iş, Caner ise yüz kişiye sorsak kimsenin ciddi demeyeceği bir isim. Peki durum bu kadar vahimken Caner Toygar nasıl Ak Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı oldu şaka mı gerçek mi? bu durum diye merak edenler varsa maalesef gerçek.

Ha Ak parti başka aday mı bulamadı diyeceksiniz ama bu aday adayı, yani bende varım diyor, elbette Ak partiden aday olma ihtimali sıfır ama adının geçmesi bile partiyi seviye olarak aşağı çekmeye yetiyor da artıyor bile.. Sizce Caner Toygar Ak Parti İstanbul Milletvekili Adaylığı nasıl olur? Bu durum şaka mı gerçek mi? sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2018