Canevim 4. Bölüm Özeti 5. Bölüm Neler Olacak Analizi ve Tüyoları 1 Temmuz Özeti

24 Haziran Canevim 4. bölüm özeti muhteşem bir sahne ile yankılandı. Canevim 4. bölüm Ömer’in sarıldığı kız kim ? Bir anda genç bir kızın duygularını değiştiren Ömer bu durumu nasıl açıklayacak ? Canevim 5. bölüm 1 temmuz neler olacak ? Dizinin gelecek bölüm analizi tüyoları ve özetinde yaşanacaklara dair…

Canevim 4. Bölüm Özeti 5. Bölüm Neler Olacak Analizi ve Tüyoları 1 Temmuz Özeti

Taylan ve Ceylan’ın birlikte geçirdikleri kaza sonucu değişen duygular dizinin yönünü değiştirmiştir. Ölümden dönen Elvan tüm aileye acıyı yaşatmıştır. Elvan ile Müjgan arasındaki şiddetlenen kavgada Müjgan gerçekleri öğrenir. Taylan ile Ceylan arasında neler yaşanacak ? Canevim 5. bölümde neler olacak ? Ömer’in sarıldığı kız kim?

Canevim 4. bölüm 24 haziran özeti

Canevim 4. Bölüm Ömer’in Sarıldığı Kırmızı Kız Kim ?

Analistlerimizin incelediği fragmandaki olay yaratan kırmızı kız ile Ömer’in sarılma sahnesi tamamen merak uyandırmak için yapılmış reyting amaçlı fragman sahnesidir. Ömer’in başka bir kıza sarıldığını düşünenlerin yüreğine su serpelim. Analistlerimiz bu kızın Ömer ile hiçbir gönül bağlantısı olmadığını söylüyor. Klasik Türk dizi senaryosu ile ilerleyen Canevim 5. bölüm analizinde de dizinin kaldığı yerden devam edeceğini biliyoruz. Değişen hiç bir şey olmayacak. Ömer’in sarıldığı kız büyük ihtimal ile çok eskiden beri görmediği bir akrabası çıkacak. 24 haziran reytinglerine ise daha çok Elvan’ın olayı konu olacak.

Canevim 4. Bölüm Ömer’in Sarıldığı Kırmızı Kız Kimdir

Canevim oyuncu isimleri neden hep “an” ile bitiyor ?

Ceylan, Nurdan, Müjgan, Nalan, Taylan, Elvan. Bunların bir anlamı olacağını düşünüyoruz. İleriki bölümlerde senaryoda bunlar ile alakalı nasıl bir çalışma izleyeceğiz yoksa tamamen senaristin hayal gücü mü ? Canevim 5. bölümde neler olacak 1 temmuz bölümü için sizin yakaladığınız tüyolar nedir ?

Canevim 5. bölüm özeti ve analizi 1 temmuz

Canevim Taylan ile Ceylan mutlu olacak mı?

Kalpsiz ve kötü adam olarak kabul edilen Taylan, Ceylan’ı bir gün mutlu edecek mi? Türk senaryolarında hep kötü kalpli adamları iyileştiren hayata geri bağlayan iyi kalpli kız çıkar. Canevim dizisindeki Ceylan, Taylan’ın hayatını değiştirmeyi başarabilecek mi? Sevilen dizi aldığı yüksek reyting oranları ile ATV kanalını mutlu ediyor. 2019 yaz dizileri arasında başarılı bir yapım Canevim 5. bölüm neler olacak 1 Temmuz bölümü hakkında sizin de yorumlarınızı bekliyoruz.

Canevim Taylan ile Ceylan mutlu olacak mı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Canevim 4. Bölüm Özeti 5. Bölüm Neler Olacak Analizi ve Tüyoları 1 Temmuz Özeti (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2019